Джеремі Кларксон підірвав свій будинок за 4 мільйони доларів

Алексей Черняк-Самойленко
Алексей Черняк-Самойленко
Sep 12, 2016 06:41 PM

За словами сусідів, будь-яка нормальна людина скористалася б екскаватором та бульдозером. Але Джеремі не шукає традиційних шляхів.

Джереми Кларксон подорвал свой дом за 4 миллиона долларовЗа день до «великого вибуху» Джеремі Кларксон відправив своїм сусідам повідомлення про майбутнє знесення свого будинку шляхом закладення динаміту. Втім, це не здивувало. Люди, що живуть по сусідству, заявили журналістам, що «це в дусі Кларксона».

Джереми Кларксон подорвал свой дом за 4 миллиона долларовМаєток Джеремі з тепер вже розваленим будинком, в якому було п’ять спалень, розміщувався поблизу графства Оксфордшир. Ведучий “Топ Гір” купив його за 4 мільйони доларів лише чотири роки тому. А тепер Кларксон вирішив зробити все по-новому і почати будівництво з чистого аркуша. Згідно з планом, зовсім скоро на місці старого будинку почнуть зводити особняк на 1100 метрів з ігровою кімнатою, оранжереєю і 6 спальнями.

Джереми Кларксон подорвал свой дом за 4 миллиона долларовОкрему увагу Кларксон приділив улюбленим машинам і коням. Для них передбачено ангар і стайню.

Алексей Черняк-Самойленко
Автор
Алексей Черняк-Самойленко
Редактор
Завантаження...