<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Кінетичне крісло Lexus забезпечить ідеальну посадку за кермом

Алексей Черняк-Самойленко
Алексей Черняк-Самойленко
Sep 16 01:13 PM

Розробники стверджують, що кінетичне крісло не тільки має фантастичний вигляд, а й забезпечує ідеальну посадку за кермом.

Кинетическое кресло Lexus обеспечит идеальную посадку за рулемЗовні сидушка привертає увагу незвичайною структурою, яка нагадує павутину. Власне, саме ці волокна дають змогу створити небувалий комфорт, повторюючи рухи людського хребта. Сидіння підлаштовується під вагу водія і його конституцію. Що ще важливіше, кінетичне крісло Lexus нівелює коливання під час їзди.

Кинетическое кресло Lexus обеспечит идеальную посадку за рулемПластичні нитки рівномірно розподіляють навантаження, завдяки чому не виникає втоми навіть після тривалої подорожі. Ще один неочевидний плюс кінетичного крісла «Лексус» – невелика вага.

За словами творців, в разі появи серійного варіанта революційних сидінь, виробникам машин вдасться суттєво зменшити їхню масу. До речі, «павутина» сидушки зроблена з синтетичного шовку, що є екологічно чистим матеріалом.

Перше у світі кінетичне автокрісло Lexus покаже на Паризькому автосалоні, де також дебютують нові моделі японської марки – новий кросовер UX Concept, люксовий купе LC і особлива версія кросовера NX Sport Edition.

Алексей Черняк-Самойленко
Автор
Алексей Черняк-Самойленко
Редактор
Завантаження...