Вот таким будет салон самого дешевого кроссовера Volkswagen

31 серпня 2018, 10:05
Вот таким будет салон самого дешевого кроссовера Volkswagen

Премьера компактного кроссовера Volkswagen T-Cross состоится осенью, но чтобы мы не унывали в томительном ожидании, немецкий автопроизводитель балует нас свежей информацией о грядущей новинке. На очереди – изображения, демонстрирующие дизайн интерьера.

Дешевый кроссовер Фольксваген внутри выглядит современно, но, будем откровенны, не удивляет радикальными решениями. Тем не менее, приборная панель выглядит аккуратно и спокойно – вполне в духе современных Volkswagen.

Исходя из представленных скетчей, можно отметить цифровой щиток приборов вместо традиционных аналоговых элементов; «приборка» перетекает в сенсорный экран мультимедийной системы. Такое решение выглядит достаточно футуристично, поэтому можно предположить, что интерьер серийного кроссовера может выглядеть несколько иначе. Также новый Фольксваген внутри демонстрирует цветные декоративные панели – можно не сомневаться, что такой элемент доберется до конвейера.

Длина новинки составляет 4 107 мм, ширина – 1 750 мм, а высота равняется 1 558 мм. Колесная база составляет 2 563 мм. Ожидается, что Volkswagen T-Cross будут предлагать с бензиновым трехцилиндровым литровым турбодвигателем на 95 л.с. или 115 л.с., турбированным четырехцилиндровым мотором объемом 1,5 л мощностью 150 л.с. и дизельным TDI на 1,6 л мощностью 95 л.с.

slider_image_226172
slider_image_226173

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    Ретро 04 липня 2026 20:35
    Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    У День Незалежності США, 4 липня 1894 року здійснив свою першу поїздку відомий автомобіль Елвуда Хайнса – другий бензиновий транспортний засіб, виготовлений у Америці. Геніальний металург, винахідник нержавіючої сталі, Хайнс почав розробляти самохід із бензиновим двигуном у 1893 році. Він замовив вертикальний двотактний мотор в одну кінську силу фірми Sintz. Восени той прибув, і винахідник, на невдоволення дружини, випробував його прямо на кухні - більше не було де. А потім він домовився з власником механічної майстерні Елмер Апперсон, і той разом з братом Едгаром взялися йому допомагати. Двигун встановили на чотириколісний візок із поворотною передньою віссю. А для керування служив довгий важіль, змонтований по центру. Готова машина вагою 370 кг отримала назву Pioneer. Перший пробний заїзд відбувся 4 липня у місті Коколо, з метою безпеки досить далеко від натовпу цікавих. Управляв машиною сам Хайнс, а Елмер був пасажиром. Машина проїхала 2,4 км і треба було повертатися. Цікаво, що передачі заднього ходу автомобіль не мав, і екіпажу довелося розвертати його на вузькій дорозі вручну. В 1895 Хайнс виготовив машину Pioneer II. Конструкція рульового управління була покращена, а відпрацьовані гази відводилися вже подалі від сідоків. Ця машина взяла участь у перших у США моторних перегонах, які проходили 28 листопада цього року. І першим, правда серед нечисленних учасників – три автомобілі та шість мотоциклів – був автомобіль Хайнса. Ще наприкінці 1894 року Хайнс разом із братами Апперсонами організував першу в країні фірму з успішного виробництва автомобілів. Щоправда, інша компанія – Durea Motor Wagon Co. – була створена на рік раніше, але незабаром збанкрутувала, випустивши лише 13 авто. А ось Хайнс усе нарощував виробництво. 1898 року його фірма переїхала на новий великий завод у місті Кокомо і випустила там перші п'ять автомобілів. Наступного року їх виготовили вже три десятки, 1900 року – 192 од., а 1901-го – 240 од. Фірма Haynes-Apperson випускала автомобілі до 1925 року включно. А сьогодні її найперший автомобіль, випущений 1894 року, зберігається у Національному музеї американської історії. [related_post id="1355192" strip="1"]
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз