Одяг і аксесуари для байкерів і мотоциклістів у душі

Вони їздять на важких дорожніх мотоциклах. У них – свої ієрархія і кодекс, правила і традиції. Це сім'я, де всі пов'язані узами честі та моралі. І для них також передбачено екіпірування, що увиразнює цю естетику.

Шолом

Байкер може обрати будь-який шолом: колоритну каску, зручний “напівлицьовик” (jet) або кевларовий модуляр (flip-up), що закриває повністю всю голову і щелепу, але з можливістю повністю підняти його лицьову частину.
5-30 тис. грн

Шлем байкерский

Рукавички

Рукавички повинні бути шкіряними, бажано водостійкими, на утепленій підкладці, із захисними вставками на костяшках і ущільнювачами на пальцях.
2-5,5 тис. грн

Перчатки байкерские

Куртка

Обов’язковий атрибут байкера – шкіряна куртка (косуха) або жилетка. Неодмінно з нашивками клубу, до якого він належить. Або з логотипами улюбленого бренду. У таких куртках, крім замків і металевих заклепок, є плечові та ліктьові протектори, а також кишеня під захист спини. Щоб не було спекотно влітку, в ній передбачені перфоровані вставки і підкладка, що “дихає”. Під куртку часто одягають захисну черепаху.
10-25 тис. грн

Штани

Штаны байкерскиеБайкери можуть одягнути і чапси (це шкіряні штани, що одягаються поверх джинсів), і кевларові джинси, шкіряні штани. Дуже зручні та звичайні текстильні штани, пошиті спеціально для їзди на мотоциклі. Кевларові джинси виготовлені за унікальною технологією. Крім міцності і водовідштовхувальних властивостей, у таких штанах передбачені внутрішні кишені для вставки наколінників і протекторів.
1-10 тис. грн

Черевики або чоботи

Високі шкіряні черевики на грубій товстій підошві з металевими вставками, заклепками та безліччю застібок – ще одна візитка брутального байкера. Взуття ще й функціональне – шкіра не пропускає масло або бензин, а завдяки підкладці ноги не потіють, а підошва не ковзає.
4-13 тис. грн

Ботинки байкерские

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.