Китайський електромобіль став найменшим пожежним авто у світі

Невеликий 3,9-метровий електромобіль важить лише 630 кг і здатний розвинути 43 км/год.

У Китаї на шоу електромобілів представлена перша у світі незвичайна пожежна машина. Електромобіль Xinlonghai 2300 – перший у світі електромобіль для пожежної охорони, передає CarNewsChina.

Китайський електромобіль Xinlonghai 2300 призначений для гасіння невеликих пожеж у густозаселених районах. Компактний електрокар досягає 3900 мм в довжину і 1600 мм у висоту, а його ширина – лише 1250 мм – щоб можна було протиснутися у вузькі провулки. Маса автомобіля – лише 630 кг.

Китайский электромобиль стал самым маленьким пожарным авто в мире

Дивно, але при таких мініатюрних розмірах автомобіль оснащений всім необхідним обладнанням для гасіння пожеж. У нього є і водяна помпа, і шланги, і вогнегасники, а ще лопата, сокира, відро, молот. У кабіні помістяться двоє.

Однак занадто швидким Xinlonghai 2300 назвати складно. Його 4,7-сильний електромотор дає змогу розвинути лише 43 км/год. Запас ходу електромобіля становить 120 км.

Китайский электромобиль стал самым маленьким пожарным авто в мире

Ціна китайського пожежного авто становить 27 800 юанів, тобто лише $4000. Окрім пожежної версії пропонують і пікап для інших спеціальних служб.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.