<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Попит на новий пікап Ford Maverick перевищив усі очікування

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 25 10:27 AM
9082

На початку літа Ford представив чергову новинку – пікап Maverick. За цей період марці вдалося зібрати понад 100 тисяч попередніх замовлень. Про це повідомив гендиректор Ford Джим Фарлі у своєму Twitter.

Такого неймовірного ажіотажу навколо моделі в Форд не очікували. Виробник розраховував продавати близько 110 000 автомобілів на рік.

За словами Фарлі, найбільший інтерес до Маверік зафіксували в трьох штатах — Техасі, Флориді та Каліфорнії. Їхній пікап орієнтований на тих, кого не влаштовують обмежені можливості сучасних міських автомобілів, але вони не хотіли б витрачати на них багато коштів.

Ford Maverick має безрамну конструкцію і оснащується гібридною силовою установкою, що складається з 191-сильного бензинового мотора робочим об’ємом 2,5 літра і електромотора. Трансмісія — варіатор. Привід — виключно передній.

Основні плюси пікапа — це економічна витрата і невеликий цінник. За заявою виробника в комбінованому режимі пікап витрачає 5,9 л на 100 км шляху, а мінімальний цінник встановлений на рівні $19 995. У дилерських центрах новий пікап Ford з’явиться вже цієї осені.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...