Мінівен із Запорожця – унікальний автомобіль їде до музею (відео)

Подія
Юрий Гоголев
Юрий Гоголев
Mar 30 02:26 PM
1

Ось такий цікавий саморобний мінівен “Лосеня” поповнив колекцію відомого технічного музею “Машини часу” у Дніпрі. Про цю унікальну розробку на базі “Запорожця” ми вже детально розповідали, проте не завадить ще раз нагадати цікаві факти з її біографії.

Отже, мінівен “Лосеня” побудував багато років тому Іван Лук’янович Лось, який працював у КБ “Південне”. За словами нинішнього власника, представлена машина – це вже третій або четвертий за рахунком саморобний автомобіль талановитого майстра. Свого часу “Лосеня” брало участь у різних конкурсах і пробігах у всьому  СРСР і про нього неодноразово писали в журналі “Техніка молоді”. Мінівен зберіг задньомоторне компонування, двигун “Запорожця” було доопрацьовано.

“Лосеня” привертає увагу насамперед своїм доволі низьким однооб’ємним кузовом із незвичайною конструкцією бічних дверей. Особливої уваги заслуговує посадка в кабіну водія. Сюди ведуть зсувні передні двері, які доповнює відкидне вітрове скло. Унікальний мінівен очікує реставрації, після якої «Лосеня» зможе виїжджати на прогулянку.

Автомобиль Лосенок едет в музей, на выставку «Стратегический автомобиль»

Gepostet von Технический музей "Машины Времени" am Montag, 30. März 2020

Теги:
    Юрий Гоголев
    Автор
    Юрий Гоголев
    Редактор
    Завантаження...