Українцям дозволили дистанційно готуватися до іспиту з ПДР і оформляти права онлайн

16 вересня 2021, 11:18
Українцям дозволили дистанційно готуватися до іспиту з ПДР і оформляти права онлайн

В Україні триває цифровізація багатьох процесів. Цього разу Кабінет міністрів на позачерговому засіданні затвердив низку нововведень, які безпосередньо стосуються автомобілістів. Водіям дозволили готуватися до іспитів з ПДР дистанційно.

Згідно з ухваленою постановою, відтепер водії можуть вивчати теоретичну частину іспиту, не виходячи з дому. Навчатися онлайн українці зможуть за допомогою єдиної інформаційної системи МВС. Доступ до цього сервісу отримають всі автошколи, які пройшли акредитацію у відомстві. Викладати теорію водіння онлайн будуть в групах чисельністю не більше 10 осіб. Всі слухачі будуть занесені до офіційного реєстру МВС.

Також дистанційно можна пройти перепідготовку і підвищити кваліфікацію. Щоб оформити водійське посвідчення, також не доведеться відвідувати сервісний центр МВС. Документ можна замовити онлайн в застосунку "Дія". Доставку здійснить національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта". Забрати його можна як у відділенні, так і замовити доставку кур'єром додому в зручний час.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз