<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Падіння каштанів - нова загроза для київських автовласників

Autocentre null
Autocentre
Oct 4, 2016 07:28 PM

Але автомобілісти часто не помічають всієї цієї краси. Адже від неї – самі незручності. Опале листя доводиться постійно змахувати з авто, хоча це ще не критично. Є серйозніша загроза – падіння каштанів.

Падающие каштаны - новая угроза для киевских автовладельцев

Каштани поширені по всій Україні. Але найбільше їх у Києві. Нехай це і символ столиці, але певних незручностей він завдає. Точніше, не саме дерево, а його плоди. Від їх падіння і людині боляче, і машина страждає.

Падающие каштаны - новая угроза для киевских автовладельцев

У деяких сучасних автомобілів кузовний метал доволі тонкий. І навіть маленький каштанчик може утворити доволі значну вм’ятину.

Падающие каштаны - новая угроза для киевских автовладельцев

Доведеться потім рихтувати капот або дах. А це витрачені час і гроші (навіть КАСКО не завжди це покриває). Страхові компанії не завжди готові компенсувати збитки. Тут вже справді не до осінньої романтики.

Тому «Автоцентр» рекомендує: уважно обирайте місце для стоянки автомобіля. Звісно, з паркуванням у великих містах ситуація не найкраща, але за бажання можна знайти зручне і безпечне для машини паркомісце.

Завантаження...