Kia Sportage: захист забезпечено

Вимоги до сучасного автомобіля надзвичайно високі за різними параметрами. Але в питаннях безпеки компроміси взагалі неприпустимі. Як гарантується безпека автомобіля, розглянемо на прикладі Kia Sportage.

1

Головне, що гарантує безпеку водія і пасажирів під час аварії – жорсткий кузов. Цей параметр у сучасному автомобілі досягається використанням високоміцних сталей. Такий вид металу не обтяжує автомобіль і водночас робить його більш стійким до деформації. У Kia Sportage поточного покоління кузов містить 51% високоміцних сталей, що майже втричі більше, ніж у моделі минулого покоління (18%).

Kia SportageПідвищення частки високоміцної сталі в новому Кіа Спортейдж стало можливим зокрема за рахунок застосування інноваційного методу гарячого штампування металевих профілів (за температури 900 градусів).

Читайте також:

Крім кращої протидії ударам, підвищена жорсткість кузова впливає на низку інших параметрів – поліпшення керованості, кращу торсіонну стійкість (до бічних навантажень). Останній показник дуже важливий для кросоверів, у яких центр ваги вищий, ніж у звичайних легковиків.

Крім конструкційних особливостей, безпеку Kia Sportage забезпечують численні електронні помічники. Так, автомобіль обладнаний шістьома подушками безпеки, які захищають від удару як спереду, так і збоку.

Вже в початковій комплектації машина обладнана ABS, ESP і системою динамічної стабілізації під час керування, круїз-контроль, датчики тиску в шинах. Як опція встановлюється система автоматичного гальмування перед перешкодами, зокрема пішоходами.

Серед систем, які допомагають водієві не допустити ДТП – індикатор сліпих зон у дзеркалах, попередження про зміну смуги руху.

Kia SportageВесь набір систем безпеки створює Kia Sportage прекрасні характеристики за цією дисципліною. Згідно з результатами краш-тестів європейської незалежної асоціації EuroNCAP, Kia Sportage присвоєно максимальну кількість зірочок – п’ять. При цьому автомобіль був представлений у базовій версії.

За захист водія і дорослих пасажирів Kia Sportage отримав 90 балів зі ста можливих, за безпеку дітей – 83%, а пішоходів – 66%. 71% автомобіль набрав за роботу додаткових систем безпеки.

Kia Sportage

Таким чином, набір заходів для поліпшення безпеки кросовера Kia Sportage показав реальний результат, завдяки чому споживачі можуть бути впевнені в автомобілі, навіть у непередбачених ситуаціях.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.