<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Наш експеримент: чи заведеться гібридна Toyota на морозі -30 градусів?

Сергей Матусяк
Сергей Матусяк
Aug 18 11:59 AM

ToyotaRAV4Hybrid

Гібридні технології – поки що новинка на вітчизняному авторинку. Хоча гібридні Toyota їздять у нашій країні вже давно, їх нещадно експлуатує Патрульна поліція, але недовіра до цих автомобілів залишається.

Читайте таКОЖ:

Наприклад, багато хто не вірить, що напханий високовольтним обладнанням, потужною акумуляторною батареєю і електромотором автомобіль можна експлуатувати за низьких температур, звичних для українського клімату. Щоб перевірити цю версію, журналісти «Першого Автомобільного» і «Автоцентру» провели цікавий експеримент. Вони поставили гібридний Toyota RAV 4 в морозильну камеру. Температура там сягала мінус 30 градусів. Машина простояла в ній дві години. А через цей час без проблем завелася і поїхала. Жодних проблем!

Читайте такОЖ:

Другий експеримент пов’язаний з першим. Він мав перевірити, чи бояться гібриди вологи?

Наш Toyota RAV 4 Hybrid, який бере участь в експерименті, виїхав з холодильника на спеку. Відповідно, на його елементах утворився конденсат. Щоб ще більше ускладнити завдання, ми полили водою двигун під час роботи і проводку під капотом, що перебувають під напругою 200-300 вольт. А потім взялися рукою за електропроводку.

Чи залишився живим «експериментатор» – дивіться у нашому сюжеті.

Сергей Матусяк
Автор
Сергей Матусяк
Главный редактор журнала «Автоцентр»
Завантаження...