Керівник Tesla презентував безпілотний електричний автобус

Новий безпілотник Маска призначений для пересування підземними тунелями зі швидкістю до 200 км/год.

Засновник і керівник Tesla Ілон Маск представив новий транспортний засіб – безпілотний електричний автобус. Щоправда, створили його не інженери Тесла, а фахівці іншої компанії Маска – The Boring Company. Вона, як відомо, розробляє мережу підземних тунелів.

Новий електробус Маска – частина проекту транспортної системи, представленого раніше The Boring Company. Пересуватися він буде тільки тунелями: таким чином розробники планують розвантажити наземний громадський транспорт.

Руководитель Tesla презентовал беспилотный электрический автобус

Нагадаємо, раніше Ілон Маск презентував проект електричної платформи, яка перевозитиме тунелями автомобілі в повністю автономному режимі. Безпілотний автобус з технічної точки зору мало чим відрізняється від цього візка, однак доповнений пасажирським салоном.

Руководитель Tesla презентовал беспилотный электрический автобус

Новий електробус зможе розганятися в тунелі до 200 км/год. Пересуватися він буде виключно в автономному режимі, адже ніяких органів керування в нього немає.

Руководитель Tesla презентовал беспилотный электрический автобус

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.