Угода Користувача

Ця Угода (далі – Угода) регламентує відносини між адміністрацією веб-сайту autocentre.ua ТОВ «АВТОЦЕНТР УА», код ЄДРПОУ 42970883 (далі – Адміністрація) і фізичною особою (яка діє від свого імені або як представник іншої особи) (далі – Користувач) по розміщенню оголошень, відгуків, текстових повідомлень (далі – Матеріали) на веб-сайті в мережі Інтернет за адресою https://www.autocentre.ua/ , а також на його сайтах-дзеркалах (далі – Сайт), а також при будь-якому іншому користуванні цим Сайтом. Користувачем визнається фізична особа, належним чином приєдналася до цієї Угоди користувача і направила один або кілька Матеріалів (будь-яка інформація, в тому числі, фото і відео, що направляються Користувачем на Сайт для розміщення) для розміщення на Сайті. Правила розроблені з урахуванням чинного законодавства України.

Основні положення:

 • Адміністрація Сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
 • Текст Угоди виводиться Користувачеві при реєстрації на Сайті шляхом показу прямого гіперпосилання. Угода набуває чинності після підтвердження Користувачем згоди з його умовами в формі постановки Користувачем позначки-прапорця навпроти поля “Приймаю умови користувальницької угоди” при реєстрації, а також при будь-якому використанні Сайту.
 • Адміністрація приймає до розміщення Матеріали тільки після приєднання Користувача, який їх додає, до цієї Угоди.
 • Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на Сайті, використання будь-якої інформації з Сайту, автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
 • Адміністрація сайту надає Користувачеві можливість розміщувати свої Матеріали на веб-сайті ua на безкоштовній основі.
 • Користувач розміщує свої Матеріали на Сайті, а також передає Адміністрації право надання широкого доступу до Матеріалів в межах даного ресурсу без виплати будь-якої винагороди, без обмеження терміну і території використання.
 • Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати на сторінках, що містять Матеріали Користувача, рекламні банери і оголошення, модифікувати Матеріали з метою розміщення реклами.
 • Реєструючись на Сайті або користуючись різними сервісами Сайту, які припускають необхідність передачі Користувачем своїх персональних даних, Користувач дає згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а також відповідно до положень, зазначених нижче, а також   Політики Конфідеціальності

Користування ресурсом:

 • Використовувати інтерактивні ресурси Сайту може кожен, хто зареєструється під унікальним ніком (ім’я користувача – псевдонім) із зазначенням адреси своєї діючої електронної пошти.
 • Розміщувати коментарі на Сайті може кожен відвідувач Сайту із зазначенням в спеціальне поле “Ім’я” свого справжнього імені або псевдоніма (ніка).
 • Адміністрація зобов’язується використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів сайту виключно для розсилки повідомлень з Сайту (в тому числі повідомлень щодо активації / деактивації аккаунта користувача на Сайті), і рекламно-інформаційних розсилок і ні в яких інших цілях.
 • До тих пір, поки не встановлено інше, всі особисті майнові та немайнові права на Матеріал належать тим, хто їх розмістив, крім винятків зазначених нижче. Користувач попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання і розміщення чужих об’єктів інтелектуальної власності. У разі, якщо буде встановлено, що Користувач, що розмістив Матеріали, не є їх правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника протягом трьох днів з моменту отримання письмового повідомлення (вимоги) поштою. Користувач самостійно відповідає за збитки, завдані неправомірним використанням і розміщенням  чужих об’єктів інтелектуальної власності їх законному правовласнику і Адміністрації та зобов’язується відшкодувати ці збитки законному правовласнику  і Адміністрації.
 • Розмістивши Матеріали, Користувач надає Адміністрації невиключні майнові права на використання Матеріалів, в тому числі, але не обмежуючись, на публікацію, публічне сповіщення, на будь-яких носіях, в тому числі в ЗМІ, модифікацію, передачу третім особам, з метою забезпечення діяльності Сайту і будь-якого іншого використання в господарській діяльності Адміністрації. Права передаються без обмеження терміну і території використання.
 • Користувач може вимагати від Адміністрації деактивацію його акаунта на Сайті. Під деактивацією слід розуміти тимчасове блокування облікового запису користувача з його збереженням (без видалення інформації користувача з бази даних Сайту). Для деактивації акаунта Користувач повинен написати лист в службу підтримки Сайту з поштової скриньки, на який проводилася реєстрація акаунта Користувача, з проханням про деактивацію акаунта.
 • Для відновлення реєстрації на Сайті (активації облікового запису), Користувач повинен написати лист в службу підтримки Сайту з проханням активувати обліковий запис Користувача, з поштової скриньки, на який проводилася реєстрація акаунта Користувача.

Інтерактивні ресурси сайту:

 • Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо теми, заданої в темі ресурсу.
 • Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками з тематики повідомлення, опублікованого іншими користувачами, дотримуючись ці правила і законодавство України.
 • Не забороняються, але і не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.
 • Адміністрація має право видаляти будь-які повідомлення та інші Матеріали Користувача без пояснень.

На сайті заборонені:

 • Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування воєнного конфлікту.
 • Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
 • Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.
 • Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
 • Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
 • Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу, якщо на таку рекламу або ви не отримали листа спеціального дозволу від Адміністрації Сайту.
 • Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
 • Видача себе за іншу людину або представника організації та/або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників і власників Сайту, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб’єктів або об’єктів.
 • Розміщення матеріалів, які Користувач не має права робити доступними згідно із законом або згідно контрактним відносинам, а також матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські і суміжні права третьої сторони.
 • Розміщення не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем “пірамід”, “листів щастя”; матеріалів, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет.
 • Навмисне або випадкове порушення будь-яких застосовних місцевих, державних або міжнародних законів.

Модерування:

 • Інтерактивні ресурси (коментарі, відгуки, оголошення, блоги і т.д.) пост- модеруються, тобто модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
 • Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Захист персональних даних:

 • Користувач, реєструючись наСайті, в тому числі, створюючи свій акаунт та/або реєструючись як користувач будь-яких сервісів Сайту, в разі здійснення відповідних дій під власним і дійсним (а не вигаданим) ім’ям, дає свою згоду власнику сайту на обробку персональних даних Користувача (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата і місце народження, контактних даних у разі надання такої інформації та за умови, що така інформація є правдивою і дійсної).
 • Користувач дає згоду власнику сайту на здійснення дій в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відповідних персональних даних та відомостей про Користувача – фізичну особу.Користувач також дає власнику Сайту право визначати на власний розсуд порядок використання персональних даних Користувача (в тому числі порядок використання персональних даних працівниками власника Сайту відповідно до їх професійними чи службовими, або трудовими обов’язками), порядок захисту, поширення, порядок доступу до баз даних і порядок передачі права обробки персональних даних іншими суб’єктами відносин, пов’язаних із персональними даними. Користувач надає зазначені права власнику Сайту з метою дотримання останнім вимог чинного законодавства про захист персональних даних.

Підсумкові положення:

 • Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. У цьому випадку на сайті буде оприлюднено відповідне повідомлення про зміни.
 • Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
 • Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 • Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 • Відповідальність за повідомлення на сайті несе учасник, який їх розмістив.
 • Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, що розміщуються Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання послуги.
 • Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за Матеріали, що розміщуються ним на Сайті. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів і за відповідність їх вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів і послуг (торгових марок), найменувань фірм і їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв’язку з розміщенням Матеріалів на сайті. У разі надходження від третіх осіб претензій, пов’язаних з розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно і за свій рахунок врегулює вказані претензії.
 • Угода є юридично зобов’язуючим договором між Користувачем і Адміністрацією і регламентує умови надання Користувачем Матеріалів для розміщення на Сайті. Адміністрація зобов’язується повідомити Користувача про претензії третіх осіб на розміщені Користувачем Матеріали. Користувач зобов’язується або надати Адміністрації права на публікацію Матеріалу, або видалити Матеріал.
 • Всі можливі суперечки з приводу Угоди вирішуються відповідно до норм українського права.
 • Користувач, який вважає, що його права й інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв’язку з розміщенням на Сайті будь-якого Матеріалу, направляє претензію до служби підтримки. Матеріал буде негайно вилучено з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника. Угода Користувача може бути змінена Адміністрацією в односторонньому порядку. З моменту опублікування Зміненого варіанту Угоди на Сайті Користувач вважається поінформованим про змінених умовах Угоди.

Власникам авторських прав

 • У разі, якщо Ви володієте авторськими правами того чи іншого матеріалу, що знаходиться наСайті і не бажаєте, щоб Ваш матеріал і далі перебував у вільному доступі, то наш портал готовий сприяти у його видалення, або обговорити умови надання даного матеріалу користувачам. Для цього Вам необхідно звернутися до адміністрації  по електронній пошті _______________________
 • З метою якнайшвидшого вирішення всіх питань, просимо Вас надати нам документальне підтвердження наявності у Вас прав на матеріал, захищений авторським правом: відсканований документ з печаткою, або інша інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати Вас як правовласника даного матеріалу.
 • Усі які звернення будуть розглянуті в порядку їх надходженняв максимально можливому оперативному порядку. У разі необхідності ми обов’язково зв’яжемося з Вами.
Залиште свої контакті дані:
Залиште своє питання:
Ваші персональні дані залишаться у безпеці
Залиште свої контакті дані:
Місто
  Уточніть зручний час для дзвінка
  Години
  Хвилини
  Залиште свої контакті дані:
  Уточніть зручний час для дзвінка
  Години
  Хвилини
  Залиште свої контакті дані:
  Sample Text
  Залиште свої контакті дані:
  Оберіть авто:
  Уточніть зручний час для тест-драйву: