Растаможка авто в Украине 2018 по новым правилам

Розрахунок митних платежів*При розмитненні авто протягом 90 днів з початку дії ЗП 8487 на акциз надається знижка 50% (коефіцієнт 0,5)! 90 ДНІВ відраховуються з дня набрання чинності Тимчасовим порядком, затвердженим Кабінетом Міністрів на виконання пункту 9-2 розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України (ЗП 8488)

Перед тим, як їхати за кордон для покупки автомобіля за пільговими акцизами, слід прочитати пам’ятку. Крім того, необхідно ознайомитись з повним текстом Закону, що знижує акцизи.  Але крім Закону, непогано б дізнатися, як його трактують на митниці, тобто думка Державної фіскальної служби.

Як розмитнити авто в Україні

Ввезення автомобілів з-за кордону стало особливо актуальною темою для українських споживачі після ухвалення закону про зниження акцизного збору, який суттєво здешевлює розмитнення автомобілів до кінця 2018 року. Згідно з нинішнім законодавством, усі транспортні засоби (ТЗ), ввезені на територію України, мають пройти процедуру митного оформлення (розмитнення). Однак розрахунок розмитнення авто залежить від багатьох чинників. Тепер ставки акцизів, наприклад, нараховуються по-різному для різних категорій громадян України.

Оглянути ціни на нерозмитнені авто


Скільки коштує розмитнення в 2018 році?

Для того, щоб прояснити ситуацію для наших читачів і врахувати всі змінні, ми створили цей калькулятор розмитнення для фізичних осіб, які купили автомобіль (новий або уживаний) за кордоном. У ньому враховано всі зміни в нормативних актах, які впливають на розмитнення автомобілів у 2018 році.

Увага!
З початком дії нових законів 8487 та 8488 митне оформлення легкових транспортних засобів, що використовувалися, які ввозяться в Україну особою для власного використання в кількості одне легкове авто, здійснюється, якщо вони відповідають екологічним нормам не нижче рівня “ЄВРО-2”, а нових транспортних засобів – “ЄВРО-5”.
До 31.12.2018 або до початку дії вказаних законів дозволятиметься ввозити одне легковий автомобіль за календарний рік для особистого користування, вироблений після 01.01.2010 р., без права продажу протягом 1 року з дня реєстрації. Не дозволяється ввозити БУ-авто, якщо вони мають походження з країни, визнаної державою-окупантом та/або державою-агресором.
Для вантажних автомобілів і автобусів, як нових, так і БУ, залишаються екологічні обмеження «ЄВРО-5».


Обов’язкові платежі під час розмитнення авто

 • Ввізне мито
  Згідно з Законом «Митний тариф України» ввізне мито становить 10% від суми митної вартості ТЗ. Виняток – автобуси з дизельними моторами об’ємом двигуна понад 5 л, що використовуються для перевезення понад 10 осіб (20%), електромобілі (0%) і нові легкові авто з об’ємом двигуна більше за 3 л (5%)
 • Акцизний збір
  Для різних типів ТС нараховується по-своєму і залежить від типу ТЗ, об’єму двигуна, його типу (дизельний або бензиновий), віку автомобіля. На електромобілі акцизний збір становить 0% з 2018 року (до 2022 року)
 • Митні платежі
 • ПДВ
  Становить 20% від суми митної вартості авто, акцизного збору і ввізного мита. З 2018 року електромобілі звільнені від ПДВ (до 2022 року)
Залиште свої контакті дані:
Залиште своє питання:
Ваші персональні дані залишаться у безпеці
Залиште свої контакті дані:
Місто
  Уточніть зручний час для дзвінка
  Години
  Хвилини
  Ваші персональні дані залишаться у безпеці
  Залиште свої контакті дані:
  Уточніть зручний час для дзвінка
  Години
  Хвилини
  Ваші персональні дані залишаться у безпеці
  Залиште свої контакті дані:
  Ваш автомобіль:
  Ваші персональні дані залишаться у безпеці
  Sample Text
  Залиште свої контакті дані:
  Оберіть авто:
  Уточніть зручний час для тест-драйву:
  Ваші персональні дані залишаться у безпеці

  Сообщить об опечатке

  Текст, который будет отправлен нашим редакторам: