Умільці з Харкова схрестили Mitsubishi Pajero Sport з танком

11 лютого 2022, 16:00
Умільці з Харкова схрестили Mitsubishi Pajero Sport з танком

Ентузіасти з Харкова перетворили старенький Mitsubishi Pajero Sport на справжній всюдихід. Позашляховик поставили на гусениці, що дало змогу підвищити прохідність. Тепер йому не страшні жодні перешкоди.

Унікальну модифікацію і те, на що вона здатна, показали в коротенькому ролику. На кадрах видно конструкцію автомобіля. Вона не надто хитромудра. Все, що зробили автори проєкту, прибрали колеса позашляховика і поставили його на платформу з гусеницями. Колісні арки сховали під металевими рифленими листами, які навіть не намагалися пофарбувати в колір кузова. Ці ж листи використовувалися для створення бортика платформи, що виконує роль обмежувача.

Після тюнінгу і демонстрації, переробку 2003 року випуску виставили на продаж. Позашляховик без української реєстрації оцінили в 15 000 доларів. Багато це чи мало — складно сказати, оскільки автомобіль унікальний. Чи знайдеться той, хто захоче стати його власником — це вже зовсім інше питання. Виїжджати на дороги загального користування такому позашляховому "монстру" точно заборонено.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=8rQuDHAbaVo[/embed]

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз