Чеські САУ DANA і РСЗВ RM-70 стали на захист України (відео)

13 травня 2022, 13:00
Чеські САУ DANA і РСЗВ RM-70 стали на захист України (відео)

В Україну продовжує прибувати військова техніка від західних партнерів. На озброєння вже встали самохідні артилерійські установки Dana і реактивні системи залпового вогню RM-70 Vampire.

Цю техніку нашій країні передала Чехія. Як повідомляє видання Мілітарний, поки що не зрозуміло САУ і РСЗВ вже вирушили на фронт або перебувають у місцях навчання українських бійців. Однак відео в мережі з цими установками доволі багато.

Зазначимо, що 122-мм RM-70 Vampire є аналогом БМ-21 "Град". Вона побудована на шасі Tatra T813 Kolos (8х8) і має дальність стрільби від 11 до 20 км (залежно від використовуваних ракет).

Щодо 152-мм самохідної гармати-гаубиці Dana, то вона має максимальну дальність стрільби 20 км, а перевезений боєкомплект становить 60 снарядів. Скорострільність САУ становить 5 пострілів на хвилину.

https://www.youtube.com/watch?v=XmyG5_PJFZU&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=789sJDrQ1EY

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз