Електричний Volvo C40 Recharge не пройшов «лосиний тест»

29 серпня 2022, 11:00
Електричний Volvo C40 Recharge не пройшов «лосиний тест»

Електричний кросовер Volvo C40 Recharge став черговим «піддослідним» журналістів іспанського видання km77.com. Час від часу вони публікують ролики «лосиних тестів» автомобілів різних марок.

Мета випробування — перевірка здатності уникнути зіткнення з перешкодою, яка раптово з'явилася на дорозі. Успішним вважається маневрування у відведеному коридорі з подальшим поверненням у свою смугу на швидкості 77 км/год. На жаль, Volvo C40 Recharge зміг це зробити лише на 70 км/год. Це дещо нижче за інших однокласників. Для порівняння Tesla Model Y пройшов «лосиний тест» на швидкості 83 км/год, Kia EV6 — на 78 км/год.

На тести журналісти взяли Volvo C40 Recharge, обладнаний різними системами безпеки та взутий у шини Pirelli PZero Elect. Як зазначив водій-випробувач, на контрольній швидкості 77 км/год кросовер виявився надто неповоротким. Також експертів здивувала відсутність реакції з боку системи курсової стійкості (ESC). Водночас реакцію кросовера на рух керма було визнано нормальною. Причиною провалу названо шини, які могли погано відреагувати на спеку, яка стояла в день випробувань.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=Q5lcNL8kUNw[/embed]

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Прикордонники отримали реанімобілі від Фонду монастиря «Санта Клара» (ВІДЕО)
    Подія 16 червня 2026 13:00
    Прикордонники отримали реанімобілі від Фонду монастиря «Санта Клара» (ВІДЕО)
    В Одесі, на Біржовій площі, відбулась церемонія передачі автомобільної техніки представниками Фонду монастиря «Санта Клара» Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України.Начальник управління генерал-майор Юрій Петрів від імені прикордонників подякував благодійникам з Іспанії, зокрема, керівниці Фонду за постійну підтримку та надану допомогу. «Сестро Люсіє, в першу чергу хочу звернутися до Вас і подякувати Вам, народові Іспанії та Папі Римському за ту допомогу, яку ви робите для нас! Кожен із цих транспортних засобів швидкої допомоги – це є шанс на врятоване життя, здоров’я нашого воїна, який служить на передовій. Дякую Вам!» – зазначив у своєму виступі Юрій Петрів. Своєю чергою директорка Фонду сестра Марія Люсія Карам Падія подякувала українцям за свою боротьбу.«Знаходити і привозити в Україну допомогу для мене це не вибір, це обов’язок. І я думаю, що повинен кожен це робити. Тому що ми розуміємо, що Україна захищає не тільки себе, а й всю Європу. Ми молимось, щоб якомога швидше в Україну прийшов мир. Папа Римський Лев благословив усі машини і просив передати слова підтримки та побажав якомога більше сил у своїй боротьбі», – звернулась до присутніх Сестра Люсія. Завершуючи свій виступ, вона вручила членам президії символічні репліки карет швидкої допомоги з логотипами «Караван доброти», після чого розпочалася церемонія передачі ключів від транспорту. Всього фонд передав охоронцям державних рубежів 29 автомобілей, з яких 20 реанімобілей, а також інше медичне майно та генератори. Потім делегація відвідала Західне кладовище, де поклали квіти до підніжжя Козацького Хреста, що на Алеї Героїв. Сестра Люсія підтримала родичів полеглих воїнів, які прийшли в той день до могил. Далі іспанська делегація відвідала поранених та хворих прикордонників, що знаходяться на лікуванні в одному з медичних закладів ДПСУ. Під час перебування делегації в Ізмаїлі прикордонникам було передано 6 автомобілей, перегнаних з Одеси. В рамках візиту представників фонду ознайомили з діяльністю 17 прикордонного загону, показали каплицю та організували зустріч із військовослужбовцями-жінками. Окремо гості мали змогу побачити руйнації в місті, що спричинив ворог своїми атаками безпілотників. Також благодійників ознайомили з діяльністю підрозділів Морської охорони прикордонного відомства. Вони відвідали один із кораблів, що охроняє державний кордон по річці Дунай та Чорному морю. Продемонстрували побут екіпажу та розповіли про особливості завдань, які він виконує. Наприкінці візиту генерал-майор Юрій Петрів вручив сестрі Марії Люсії Карам Падії та членам делегації пам’ятні сувеніри та подяки. Такі ж подяки Південного регіонального управління водіям-волонтерам з Іспанії, які доставляли транспортні засоби до українського кордону, вручив начальник Західного регіонального управління бригадний генерал Олександр Рибак.
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз