Тест-драйв – важлива процедура для автомобілістів, які мають намір придбати ту чи іншу машину. Але не завжди тестові подорожі обходяться без пригод. Яскравим прикладом став інцидент, який стався з Тареком Салахом.
Чоловік прилетів з Лос-Анджелесу (США) до Марселя (Франція), щоб провести тест-драйв спорткара Ferrari F355 1994 року випуску, а потім купити його. Спочатку все було чудово. Тарек насолоджувався поїздкою та знімав свої емоції на камеру. Але в один момент вона перестала бути безпечною.

Варто було Салаху разом із нинішнім власником спорткара виїхати на шосе, як вони відчули запах бензину в салоні. Буквально за кілька хвилин після цього в задній частині машини з'явився дим, а потім стало видно язики полум'я. Продавець та потенційний покупець оперативно покинули салон автомобіля та викликали до місця події рятувальників.
https://www.youtube.com/watch?v=GMkkUyojH7A&feature=emb_logo
На жаль, на момент їхнього приїзду Ferrari F355 згорів практично повністю. Відновленню спорткар не підлягає. Зазначається, що за іронією долі власник автомобіля з покупцем прямували до сервісного центру, щоб переконатися в його справності.
-
Ретро 01 березня 2026 21:00Як автомобіль ЗАЗ другого покоління готували до виробництва -
Ретро 23 лютого 2026 21:00Як з'явився родоначальник дизельних автомобілів -
Ретро 20 лютого 2026 21:00Як з'явилася перша вантажівка Volvo