Знакове число: завод BMW в Лейпцигу випустив 3 333 333-й автомобіль

17 лютого 2023, 14:00
Знакове число: завод BMW в Лейпцигу випустив 3 333 333-й автомобіль

З конвеєра заводу концерну BMW, розташованому в Лейпцигу (Німеччина), зійшов 3 333 333-й автомобіль. Число три в нумерології вважається особливим. Воно асоціюється з успіхом і вдачею. У цій комбінації таких цифр сім, тому в компанії впевнені, що на них чекає неймовірний успіх.

В даний час на підприємстві виробляють BMW 1-Series, BMW 2-Series Gran Coupe і BMW 2-Series Active Tourer. Відзначити цю особливу віху повинен був BMW 1-series. Спортивний BMW 128ti, пофарбований у колір Melbourne Red Metallic із чорними вставками, сходить із конвеєра заводу з листопада 2021 року. Під його капотом встановлений 2,0-літровий двигун з технологією BMW TwinPower Turbo потужністю 265 к.с.

Силовий агрегат машини знаменує собою відродження старої традиції BMW. З 1960-х років абревіатура TI позначає Turismo Internazionale і є відмінною рисою спортивних моделей. Наприклад, BMW 1800 TI, BMW 2002 TI, BMW 323ti Compact та BMW 325ti Compact.

Наступним знаковим автомобілем для концерну стане 4-мільйонний екземпляр, який буде випущений на заводі у Лейпцигу. Очікується, що досягнути цей поріг зможуть відносно швидко, тому що на підприємстві збиратимуть ще й моделі марки MINI, а саме компактний кросовер Countryman.

slider_image_189920
slider_image_189921
slider_image_189922
slider_image_189923
slider_image_189924

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Larte Design показав Cadillac Escalade для модників
    Тюнінг 06 квітня 2026 19:00
    Larte Design показав Cadillac Escalade для модників
    Відоме німецьке тюнінг-ательє Larte Design, що спеціалізується на візуальному доопрацюванні продукції преміальних брендів, представило своє бачення розкішного позашляховика Cadillac Escalade. Новинка отримала оригінальне карбонове обваження в незвичайному для такого гіганта... рожевому кольорі. Це також не перший експеримент Larte із рожевим карбоном. Ще в лютому компанія представила аналогічне доопрацювання для Porsche Cayenne, але рожевий обвіс для Cadillac демонструє вперше. Загалом Larte встановила 17 окремих карбонових деталей. Спереду все починається з рожевого спліттера, з боків якого розташовані два невеликі денні ходові вогні. Також є перероблена окантовка решітки радіатора, а також новий капот з безліччю повітрозабірників. Це, безумовно, привертає увагу, але, мабуть, не дає жодних аеродинамічних чи охолодних переваг. Рожеві карбонові деталі продовжуються з боків Escalade і включають нові колісні арки, дзеркала та декоративні накладки на нижній частині дверей. Також позашляховик отримав рожевий карбоновий спойлер на даху, відповідний дифузор та рожеві карбонові акценти на задніх дверях. Для тих, хто не поділяє думки Генрі Форда про те, що «колір автомобіля може бути будь-яким, за умови, що він чорний», варіант від Larte Design може виявитися саме тим, що потрібно.
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз