В рамках програми Sonderwunsch компанія Porsche створила унікальний Panamera. Показали спорткар на виставці Icons of Porsche Dubai, де він вразив поєднанням стилю, комфорту і розкоші.
То що, це не стандартна Panamera видно з першого погляду, бо вона отримала унікальний окрас кузова у відтінках Leblon Violet Metallic та Sunset Red. Ці кольори плавно перетікають один в одного, створюючи незвичайну гаму, а вкраплення золота надають особливий шарм. Додають стилю деталі Avium Metallic, і виготовлені на замовлення 21-дюймові колісні диски.

Салон спортивного лифтбэка виглядає не менш розкішно. Він оздоблений чорною висококласною шкірою, а в якості яскравих акцентів використані елементи відтінку Avium Metalli. Ремені безпеки і прострочка виконані в Sunset Red і Barrique Red.
В центральному тунелі передбачений сигарний х'юмідор з дерев'яною обробкою, вбудованим гігрометром і скляною кришкою. Також є охолоджувач для шампанського з підсвіткою, який інтегрований в консоль задніх сидінь. Команда експертів Porsche також додала координати Цуффенхаузена на панелі передніх сидінь.

Навіть багажний відсік не залишився без уваги. Його оздобили шкірою в тон салону. У компанії відзначили, що в таких дрібницях відчувається статус. Чого тільки вартує металева кнопка Sport Chrono, дизайн якої виглядає як прикраса, зроблена вручну.
-
Новинка 29 квітня 2026 14:55Заряджен на більше: світовий дебют VW ID. Polo -
ДТП 29 квітня 2026 14:30ДТП в Україні суттєво поменшало, але смертність досі висока: поліція оприлюднила статистику -
Новинка 29 квітня 2026 14:005 найдешевших нових кросоверів в Україні: який SUV купити у 2026 році від 600 тисяч до 1 млн грн