Авто из Европы: почему Швейцария лучше Германии и Польши

Пригоняя авто из Европы, многие останавливают свой выбор на Польше, Германии или Литве. Но этим странам есть альтернатива, о которой мало кто задумывается

У многих Швейцария ассоциируется с дорогущими часами, миллионерами на суперкарах и заоблачными ценами. Поэтому, подбирая б/у авто из Европы, лишь единицы задумываются о покупке машины в стране часов и ножей, а очень зря.

Дело в том, что цены на автомобили с пробегом в Швейцарии зачастую не выше (а то и ниже), чем в Германии и Польше. При этом их состояние несравнимо лучше, чем у авто из Литвы.

Про цены на подержанные машины в Швейцарии и их техническое состояние рассказывает сюжет программы «Джедаи»:

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

  • Oleg Sokolovskyi

    З власного досвіду можу підтвердити все, окрім того, що швейцарці ремонтують машини виключно на фірмових станціях. Неправда. Там є багато приватних СТО, на яких можна здійснити ремонт трошки дешевше, ніж на фірмовій. Просто коли мова йде про планове ТО, то машину зі штампами в сервісній книжці від фірмової станції (“Форд”, “Опель” тощо) легше продати, ніж зі штампами від інших. Загалом ціни на ремонт і обслуговування В РАЗИ відрізняються від німецьких. і що цікаво – запчастини коштують однаково – “копійки”, а от РОБОТА!
    СТАН б/у машин в Швейцарії справді кращий, ніж у Німеччині – по одній простій причині: ВИМОГИ ТЕХОГЛЯДУ. В Україні багато говорено-переговрено про суворість німецького “TÜV”, але це просто “халява” порівняно зі швейцарським “MFK”!!! Його не проходиш, зокрема, коли виявлено не те що підтоки масла, а навіть коли “пітніє” “сопливить”… Не менший “гріх” – іржа на несучих конструкції кузова. Міряють все: температуру закипання/замерзання робочих рідин, яскравість усіх лампочок. Навіть за тріщину на бампері можуть “погнати” – нібито підвищує ризик травмування пішохода при зіткненні. І багато-багато іншого, такого що “прокотить” в Німеччині, а у Швейцарії – погонять.