Із 22 червня до 15 липня частково обмежуватимуть рух бульваром Лесі Українки в Печерському районі столиці. Про це повідомляють у КК «Київавтодор».
Із 8:00 до 20:00 фахівці Печерського ШЕУ облаштовуватимуть дорожнє огородження на розділювальній смузі. Роботи триватимуть на ділянці від станції метро «Печерська» до Печерського шляхопроводу.
На час проведення робіт рух частково обмежуватимуть крайніми лівими смугами в обох напрямках руху.
У комунальній корпорації «Київавтодор» перепрошують за тимчасові незручності та просять враховувати обмеження під час планування маршруту.
-
Дороги 12 листопада 2024 19:19В Києві обмежать рух транспорту у тунелі по вул. Олени Теліги -
Дороги 11 листопада 2024 15:00На Київщині відкрили дерев'яний міст через річку Тетерів -
Дороги 20 серпня 2024 20:00«Київавтодор» інформує про чергове обмеження руху транспорту