Лише в одному Дарницькому районі столиці за останній час було зафіксовано 390 залишених автомобілів на вулицях та прибудинкових територіях. Із них 290 уже вивезено на спеціальний майданчик тимчасового зберігання - перед цим на автівки були наклеєні відповідні листи з попередженням. Ще 80 машин власники забрали власними силами. У результаті залишилося евакуювати ще 20 транспортних засобів.
Про це повідомив голова Дарницької райдержадміністрації Олександр Ковтунов. Він також подякував за допомогу інспекторам з благоустрою, працівникам поліції та КП «Центр організації дорожнього руху».
-
Дороги 12 листопада 2024 19:19В Києві обмежать рух транспорту у тунелі по вул. Олени Теліги -
Дороги 11 листопада 2024 15:00На Київщині відкрили дерев'яний міст через річку Тетерів -
Дороги 20 серпня 2024 20:00«Київавтодор» інформує про чергове обмеження руху транспорту