Київські вулиці продовжують розчищати від покинутих автомобілів (ФОТО)

18 червня 2026, 16:00
 Київські вулиці продовжують розчищати від покинутих автомобілів (ФОТО)

Лише в одному Дарницькому районі столиці за останній час було зафіксовано 390 залишених автомобілів на вулицях та прибудинкових територіях. Із них 290 уже вивезено на спеціальний майданчик тимчасового зберігання - перед цим на автівки були наклеєні  відповідні листи з попередженням. Ще 80 машин власники забрали власними силами. У результаті залишилося евакуювати ще 20 транспортних засобів.

Про це повідомив голова Дарницької райдержадміністрації Олександр Ковтунов. Він також подякував за допомогу інспекторам з благоустрою, працівникам поліції та КП «Центр організації дорожнього руху».

slider_image_260479
slider_image_260478
slider_image_260477
slider_image_260475
slider_image_260476
Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз