Техніка «поза форматом»: нестандартні рішення в ідеальному виконанні

З кожним роком об’єми ринку транспортних послуг зростають. Давно минули ті часи, коли перевізникам було достатньо запропонувати стандартне рішення та мати в наявності пропозиції при необхідності заміни їх автопарку. Сьогоднішній перевізник став більш вибагливим та обачливим у своїх витратах. Кожного дня він шукає рішення, що не тільки зменшить його витрати, але й надасть стабільний прибуток, тобто шукає своє індивідуальне, ідеальне рішення.

Проблеми українського масштабу

Є ряд проблем, з якими зустрічаються всі українські перевізники: стан автомобільних шляхів, економія палива в процесі експлуатації, збереження навколишнього середовища, високі експлуатаційні витрати, постійні зміни у законодавстві, тощо.

Та не дивлячись на всі перепони, вони продовжують розвивати транспортну галузь. Бізнес не може чекати до поки питання вирішаться. На щастя для деяких питань рішення вже знайдено та втілено в життя. Ці оптимальні пропозиції вже сьогодні полегшують «процес очікування» та надають ряд переваг у сфері надання послуг з комерційних перевезень.

Техніка «поза форматом»

Необхідність постійно пристосовуватися до українських реалій: вихід техніки з ладу, вагові контролі, контроль за витратами ПММ, багатофункціональність транспортних засобів, ін. – призвела до того, що перевізники все частіше почали звертати свою увагу на так звану техніку «поза форматом». Техніку, яку у відповідь на сподівання перевізника, виробник пропонує як ідеальне рішення в ідеальному виконанні. На сьогоднішній день Schwarzmueller чи не єдина компанія, яка пропонує ідеальні рішення, повністю виправдовуючи сподівання.

Перш за все, ця компанія вражає своїм модельним рядом. Сьогоднішній асортимент налічує понад 135 моделей техніки, виконаних у найрізноманітніших версіях та варіаціях, що здатні задовольнити будь-які потреби. Всі вони мають вражаючу індивідуальність та нестандартність рішень у виконанні. Майже кожен напівпричіп Schwarzmueller на 200-400 кг легший, ніж аналогічні транспортні засоби інших виробників. Ця перевага дає змогу збільшити корисне навантаження, а отже збільшити об’єми вантажу (на 300-400 кг), що транспортується, або заощадити завдяки зменшенню витрат на пальне. 10 років гарантії від наскрізної корозії також підтверджують якість виробництва. Повністю зварна конструкція рами зі сталі Naxtra, без різьбових з`єднань, з вертикальними посилювачами повздовжніх лонжеронів, надміцна рама, що дає можливість розмістити зчіпний шворінь максимально близько до передньої частини, знімаючи тим самим навантаження з головної вісі тягача і надаючи можливість додаткового навантаження на задню вісь…

Про головне в деталях

Та говорити – одне, а мати докази – зовсім інше. Давайте розглянемо найяскравіші приклади втілення інновацій та нестандартних рішень, які пропонує компанія українським перевізникам.

Schwarzmueller
Надлегкий напівпричіп ULTRALIGHT

Власна вага – від 4 850 кг. 7% економії на транспортних витратах, 3% економії на пальному. Антикорозійні високоякісні алюмінієві елементи надбудови, сертифіковані за кодом XL 12642. Стійка до крутіння зварна конструкція рами. Конструкція рухомого даху з 3 роликами, що суттєво зменшує знос елементів даху. Оптимально розраховані колісна база та міжосьова відстань. Найновіша інновація, що була представлена на IAA 2016 у Ганновері, – ULTRALIGHT 3 в 1, напівпричіп для перевезення паперу, рулонів та звичайних вантажів.

Schwarzmueller
Напівпричеп з рухомою підлогою

У стандартному виконанні та зі збільшеним об’ємом з алюмінієвими рамою та надбудовою. Власна вага у стандартному виконанні – менше 7 т, об’єм вантажу, що може транспортуватися – 98 м³. Вивантаження може відбуватися як повне, так і часткове, у будь-якому місці та практично на будь-якій поверхні. На відміну від самоскидів, цьому напівпричепу не потрібні ні рівна та тверда підлога, ні габаритна висота приміщення.

Schwarzmueller
Теле-Мега-Напівпричеп-Платформа

Завдяки своїм особливостям надає змогу розширити різновиди вантажу, що потребують перевезення. З можливістю збільшення габаритної довжини на 1 100 мм/ 2 100 мм/ 2 600 мм/ 3450 мм/ 4 000 мм (від 13 550 мм до 17 550 мм), з вантажною висотою 100 мм, встановленими вертикальними квадратними трубами, наявним кріпленням для контейнерів ця техніка здатна транспортувати будівельну техніку, будівельні матеріали, вантажі з великою довжиною, негабаритні вантажі, ліс, контейнери 20`, 30` та 40`.

Schwarzmueller
Напівпричепи-цистерни

Конструкція цистерни Schwarzmueller складається з двох зварених між собою конусоподібних частин. Це суттєво зменшує час необхідний на вивантаження та зменшує кількість залишку після повного вивантаження.

Це тільки декілька прикладів та головних переваг нестандартних рішень в ідеальному виконанні, які може запропонувати компанія своїм партнерам.
То ж, якщо вас дійсно цікавить техніка, що дає можливість заробляти, а не тільки витрачати, якщо вам потрібні не тимчасові рішення для ваших потреб, а засоби зміцнення довгострокових відносин з вашими партнерами обирайте Schwarzmueller! Schwarzmueller – ваше індивідуальне, ідеальне рішення!

ТОВ «Шварцмюллер Україна»
Продаж. Сервіс. Запчастини.
Київська обл., с. Стоянка,
21 км Житомирського шосе, 11
тел. +38 044 406 3709
office@schwarzmueller.com.ua
schwarzmueller.ub.ua

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.