Сьогодні на столичних дорогах можна побачити автомобілі IVECO Daily, обладнані яскраво-жовтими кузовами-фургонами з цікавою світлотехнікою у вигляді стрілок на кормі. Це спеціалізовані автомобілі TK-IV-APM на шасі IVECO Daily 35C13D з дворядними 7-місними кабінами, призначені доставляти персонал та обладнання для встановлення дорожніх знаків й світлофорів.
Зручні кузови-фургони виготовив відомий вітчизняний Завод спецтехніки «Техкомплект». Традиційно борти фургонів цього виробника прикрашає хештег #власневиробництво.

Чотири таких автомобілі в 2020 році були закуплені КП «Центр організації дорожнього руху». До речі, детально ознайомитися з одним із цих автомобілів можна було на міжнародній виставці «КомунТех-2020» у Києві.

-
Подія 04 липня 2026 15:00Засекречені КрАЗ: автомобілі, що випередили час (ФОТО) -
Подія 28 червня 2026 20:00Як у Львові виготовили люксовий автобус на шасі Scania -
Подія 20 червня 2026 21:27Як в Україні працює дуже рідкісний автобус Ikarus