На грани абсурда: Nissan Leaf на литовских номерах в Украине

В Украине впервые засняли электромобиль Nissan Leaf на еврономерах.

В Сети появились фото Nissan Leaf на литовских номерах в Украине. Ниссан Лиф «на бляхах» удивляет, ведь растаможка электромобилей относительно дешевая и несложная. К тому же, электромобили в Украине освободили от уплаты акциза.

То есть, если в случае, например, с BMW или Audi на еврономерах владельца можно понять, то Nissan Leaf на иностранной регистрации едва ли поддается объяснению.

На грани абсурда: Nissan Leaf на литовских номерах в Украине
Фото: Владимир Ревера

Впрочем, недавно в Украине был замечен и электромобиль Tesla Model S на иностранной регистрации. Хотя вполне возможно, что владельцами этих автомобилей являются иностранцы.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

 • Александр Коннор

  Ага убрали, самый мизер, а 20 % НДС то оставили, нахер такое нужно

  • Michael Chuma

   предлагаешь твоих бабушку-дедушку оставить без пенсии?

   • Alex

    Лучше сразу депутатов без зарплаты! И других “заслуженных” деятелей! То что идет на нищенские пенсии копейки в сравнении с тем, что воруют те кто у власти.

    Да и дырки в законах, кто то же оставил, спрашивается зачем? Вероятно, у депутатов были свои расчеты на выгоду, а то, что этим воспользовались простые смертные это уж просчет власть имущих!

    • NikS

     Прекрасная мантра адептов “блях” – властьимущие воруют из бюджета, значит и мы воровать будем!
     Только в чем принципиальное отличие между ними, кроме объемов?
     Только в том, что у них наглости хватает красть миллионы, а у бляховодов – украсть из бюджета пару-тройку тысяч, недоплоченных в бюджет?

     • Alex

      Читаем внимательно! “дырки в законах, кто то же оставил, спрашивается зачем?” – это то, что написал выше!
      В свое время я заплатил по полной (все налоги от и до), так что увы, к “адептам “блях”” не отношусь. Но кто то же допустил ввоз такого количества машин без растаможки??? Их ведь не 100 и не тысяча!

    • datbunneh

     Ви ці “копійки” помножте на кількість пенсіонерів. І в депутатів до речі мізерні зарплати. Та й основна маса корупції лежить на чиновниках середнього і нижнього рівня, рахуйте тих самих “простих людях”. Коротше, самі в себе крадемо, а винні в цьому завжди олігархи.

     • Alex

      Депутати, не живуть на зарплату! Зарплата у них, для “галочки”! До речі! Що стосується корупції, як кажуть “риба портиться з голови”, тут теж саме.
      Не все так просто, зверніть увагу, стали біднішими, почали потроху ремонтувати/робити нові дороги, в інших місцях наводити лад. Чому так? Стали багатшими? Ні! Стали біднішими, але трохи більше стало йти коштів за призначенням, трішки менше стали красти. Популістські рішення влади наприклад про підняття мінімалки до чого призвели? Зростання цін, зниження рівня життя населення і зростання статків вищих чинів!
      Якщо ж брати більше, ширше, нові підприємства не створюються, те що було й далі розкрадають, під різними поводами (таких випадків багато, тільки “віджимають” не так відкрито). І хто у виграші? Ті олігархи яких ви захищаєте! (по суті вищі чини і олігархи одне й теж саме, вже давно зрослося до купи)
      Стосовно ж простих чиновників, так вони отримують ту ж мінімалку, гарні спеціалісти йдуть з посад, ті ж що ні на що не придатні залишаються, і там принцим такий, дають, то й бери! Взагалі сферу чиновницьких послуг варто було б розширювати, наприклад як із закордонними паспортами, хочеш швидко плати, тут теж саме, але кошти йшли б у державу, офіційно, а не чиновнику в карман.
      Чому є корупція? Причина банальна, завищена ціна на послуги і низькі доходи тих хто ці послуги надає. Щоб вирішити цю проблему потрібно знайти баланс, знизити вартість послуг і в той же час підняти доходи тих хто ці послуги надає. За рахунок об”єму послуг прибутки виростуть.
      Що ж стосується влади і т.д. Багато чого можна і вже давно треба перенести в інтернет, в цьому плані наша відсталість неприємно вражає.
      Зрозумійте, лад в країні можна навести, і якщо чесно сподівався, що хоч ці щось будуть робить. Але грубо кажучи займаються тим же самим, що й “папєредніки”… Знищенням українців, як народу, як нації! (багато вже на заробітках десь закордоном, і багато з них там і залишиться, вивчить їх мову і т.д. навчання теж вигідніше закордоном, тобто самі талановиті залишаться там)

     • datbunneh

      Про депутатів повне узагальнення, наче вони всі там однакові.
      У цієї риби голови не існує. Ми всі є один народ від низу і догори. Просто дехто вважає своїх сакральним правом право на порушення будь-якого закону, який не подобається. Коли вже ґвалтувати немовлят почнемо?
      Нові підприємства створюються, просто ви хочете вірити, що це не так.
      Зростання мінімалки яким боком впливає на ріст статків вищих чинів? Ахінея повна.
      Щодо завищених цін повністю згоден. Давно хочу Rolls Royce за одну гривню і вважаю, що саме така ціна є об’єктивною.
      О, “геноцид українського народу” – це вже взагалі просто один з найкумедніших мемів. На заробітках закордоном і раніше було багато людей. Це сталий процес, який було обтяжено кризою і війною.
      Просто останні роки стало модним тріщати на кожному кроці про тотальну зраду, замість того, щоб порівнювати, як було, і як стало. Пам’ять коротка.

     • Alex

      “Коли вже ґвалтувати немовлят почнемо?” – Не пробували у психіатра запитати? (або ж до психотерапевта як мінімум)

      “Нові підприємства створюються” – конкретно де, які саме? Скільки? Бо в мене картина інша, єдине що якоби “створюється” це ще один елеватор відкрили, і це велика “ПЕРЕМОГА”… А тих які закриваються, чи на грані закриття і статус перед розграбунком таких багато… А щоб “вірити” треба в свідки єгови йти, ви випадково не з них?

      “Зростання мінімалки яким боком впливає на ріст статків вищих чинів?” – Дуже просто, можна більше витягти з держави через відкати раз, по друге у кожного з цих “бідних” депутатів є власні підприємства, і якщо так званий “прозорий” конкурс, як правило перемагають саме ті що треба підприємства. Це показуха! (журналістські розслідування це доводять)

      “Це сталий процес, який було обтяжено кризою і війною.” – тут відповідь одна – школяр, максимум студент, який ще сидить на шиї у батьків (доросла людина таку дурь писать не буде). Реальна картина зовсім інша! Хоча якщо сидіти в своїй “норі” і носа не висовувать, і як “попка” повторювати… То може й все взагалі супер!

   • Eduard

    Его бабушка и дедушка получают пенсию из пенсионного фонда, который имеет целевые поступления.
    НДС платится в гос. бюджет из которого пожизненно содержат депутатов, судей и финансируют корумпированные гос. предприятия.

    • datbunneh

     О, то ви й не чули про діру ПФУ, яка покривається з бюджету. А ще не чули про армію, поліцію, школи, медичні заклади і суди, які теж фінансуються з бюджету. Дійсно, нафіг воно нам усе потрібно? Давайте влаштуємо тут собі Сомалі. От тільки в туалет будемо ходити надвір під паркан, зате будемо гордими і нескореними.

     • Eduard

      А вы не слышали про ту дыру, через которую разворовывается гос. бюджет?

     • datbunneh

      Корупція зменшує ефективність роботи державної машини, саме так. Зрозумійте, що світ не чорно-білий. І те, що наша держава погано працює, це привід її вдосконалювати, а не знищувати. Бо постраждаємо в першу чергу саме ми з вами.

  • datbunneh

   Без податків не буде держави. Без держави не буде приватної власності.

   • Eduard

    Вопрос в том, за что платить. Платить на ничто мало кто хочет. Ты платишь, они это разворовывают. Разве это держава?

    • datbunneh

     За “ніщо”? Ви часом не мавпа, яка сидить на пальмі і жує банан. Чи може у вас таки є приватна власність, житло, освіта, електроенергія тощо? Ви реально настільки безмозка людина, що не усвідомлюєте, на скільки гіршим могло б бути ваше життя без держави?

     • Eduard

      Вопрос в том, сколько платить и за что. Больше половины из того, что платим расходится по схемам и частным карманам, а значит, за ничто.
      За электроэнергию я плачу отдельно, Ахметову, как и вы, наверное.

     • datbunneh

      “Більше половини” – це голослівна і абсолютно нічим не підкріплена заява. Не думаю, що доля корупції перевищує і 20%. І в даний момент більша частина корупції явно припадає не на еліту, а на середній і нижчий рівень. Більшість ми самі в себе і крадемо. Замість того, щоб створювати і працювати на ефективних виробництвам товарів і послуг, а отримані кошти реінвестувати у своє майбутнє, що ми робимо? Рубимо ліс, миємо бурштин, незаконно експлуатуємо автомобілі, отримуємо зарплати в конвертах, вимагаємо пробачити нам кредити і ухиляємось від усіх можливих податків та зборів. А потім ми ще й дивуємось, чому у нас така неефективна держава?

 • Дмитрий Болоболин

  да может он так в lt дешевле, и по срокам попадает под расстаможку, и если примут то него расстаможит, а пока может ездить и не тратить лишних средств

 • Alex Zverev

  Это ещё ладно, я лично бетономешалку на бляхах на Троещине видел )