Нічим відновлювати дороги: окупанти знищили спецтехніку

12 травня 2022, 15:00
Нічим відновлювати дороги: окупанти знищили спецтехніку

Через дії російських військових сильно постраждали дорожні підприємства України. Окупанти знищили техніку, а також розграбували бази та викрали паливно-мастильні матеріали.

За підрахунками, наразі дорожні компанії втратили 200 виробничих баз, 40 асфальтобетонних заводів і близько півтори тисячі спеціальної техніки. З неї майже 300 екземплярів коштували по 3-4 млн гривень за одиницю (катки, грейдери, навантажувачі, маніпулятори, цистерни та інше).

"Унаслідок збройної агресії всі проєкти будівництва, капітального та поточного середнього ремонту державних доріг довелося заморозити. Без роботи залишилися тисячі співробітників підрядних організацій та Державної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України", — повідомили в пресслужбі "Укравтодору".

slider_image_193702
slider_image_193703
slider_image_193704
slider_image_193705
slider_image_193706
Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз