Компанія «Віннер Автомотів» презентує Вам автомобіль Land Rover – Range Rover Sport!

Range Rover Sport - це абсолютно нове покоління автомобілів Land Rover. Кожен сантиметр його атлетичного, спортивного вигляду розроблявся з тим, щоб забезпечити бездоганну аеродинаміку та вражаючі ходові характеристики.

Range Rover Sport – це абсолютно нове покоління автомобілів Land Rover. Кожен сантиметр його атлетичного, спортивного вигляду розроблявся з тим, щоб забезпечити бездоганну аеродинаміку та вражаючі ходові характеристики.
Командне положення водія автомобіля Range Rover Sport всередині динамічної кабіни огортає почуттям того, що він знаходиться в автомобілі преміум-класу.

Range Rover Sport вражає своїм обладнанням як ззовні так і з середини. Вас оточують новітні технології та вишуканість, куди б Ви не поглянули.

Range Rover Sport — унікальний спортивний позашляховик, що неперевершено поводить себе на дорозі та на бездоріжжі. Він надає Вам неймовірне відчуття захопливої та цікавої їзди.

Новітня технологія та низка інтелектуальних датчиків забезпечують швидку та точну реакцію на кожну ситуацію, що виникає на дорозі.

Тільки придбавши автомобіль Range Rover Sport  у «Віннер Автомотів» з 1 серпня 2007 року до 30 вересня 2007 року Ви отримаєте на свій вибір та смак один з наступних подарунків:

1.  Пакет заводського зовнішнього тюнінгу – body-kit “Stormer”, який включає:
– нові передній і задній бампери з вольфрамовими деталями;
– нова стильна решітка радіатора з оздобленням під  вольфрам;
– новий глибший спойлер дверей багажника;
– нижні накладки на двері у колір кузова;
– хромовані решітки  повітрозабирача;
– нові прямокутні накладки на вихлопні труби.

2.  Комплект аксесуарів на суму 6 000 євро з ПДВ, включно з установкою.
Ви можете обрати будь-що із аксесуарів, що пропонуються «Віннер Автомотів» на суму 6000 євро з ПДВ, включно з установкою.

Звертайтесь за детальною інформацією до консультантів салону Land Rover автоцентру «Віннер Автомотів»!

«Віннер Автомотів»: пр-т Московський, 24д, тел: 496-00-06, www.winnerauto.ua

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.