Номінант акції «Автомобіль року в Україні 2017»: Lexus RX

Lexus RX претендує на звання «Кросовер/SUV 2017 року в Україні» та перемогу у номінації «Середньорозмірний кросовер».

Lexus RXДобре знайомий кросовер Lexus RX постав уже в четвертому поколінні і в абсолютно новому «гранчастому» вигляді.

Новий Lexus RX підріс у розмірах, став економічнішим і багатше оснащеним. Кросовер Lexus змінився зовні і тепер має яскравіший та привабливіший вигляд. Широка веретеноподібна решітка радіатора і оригінальний «невагомий» дах привертають загальну увагу. Стрілоподібні передні фари тепер повністю світлодіодні.

У салоні Lexus RX панують шкіра, дерево і алюміній. Тут гармонійно поєднуються класика і сучасний стиль. Великий 12,3-дюймовий дисплей мультимедіа сусідить із витонченим циферблатом годинника. Традиційна риса всіх сучасних Lexus – джойстик Remote Touch Pad, виконаний у вигляді комп’ютерної миші. На другому ряду кросовера Lexus стало просторіше, а об’єм багажника збільшився до 510 л. Камери 360-градусного огляду, паркувальний автопілот, бездротова зарядка для смартфона і система попередження про перешкоди ззаду поповнили список опцій Lexus RX. За якісний звук відповідає 855-ватна аудіосистема Mark Levinson. А вже в базовій версії встановлено 10 подушок безпеки. В Україні запропоновано модифікацію Lexus RX 200t. Уперше кросовер Lexus оснащено турбомотором. 2,0-літрова бензинова четвірка потужністю 238 к.с. забезпечує пристойну динаміку і невелику витрату пального – лише 7,9 л/100 км. Комфортабельна підвіска і якісна шумоізоляція салону – традиційні козирі Lexus RX. Активні водії оцінять Lexus RX200t F-Sport з покращеною керованістю і адаптивними амортизаторами.

Lexus RXПроголосувати за цей автомобіль Ви можете тут.

Автомобиль года в Украине 2017

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.