Polaris представив електричний всюдихід за 25 000 доларів

02 грудня 2021, 09:51
Polaris представив електричний всюдихід за 25 000 доларів

Polaris спільно з американською машинобудівною компанією Zero Motorcycles розробила унікальний електричний всюдихід під назвою Ranger XP Kinetic. Водночас їхнє нове дітище можна використовувати як завгодно. Наприклад, займаючись активним відпочинком або для сільськогосподарського призначення. Електричний всюдихід доступний у двох комплектаціях.

У рух Polaris Ranger XP Kinetic приводить електрична силова установка потужністю 110 к.с. Всюдихід отримав металевий каркас безпеки, посилені амортизатори і позашляхові шини, а його вантажопідйомність становить 550 кг. Крім цього, його плюсом у Polaris називають безшумність. На ньому можна не тільки проводити прибирання території, а й непомітно переслідувати здобич.

Вирішивши придбати такий електротранспорт, покупці зможуть вибирати із двох комплектацій —Premium і Ultimate. У першому випадку автомобіль комплектується 110-сильною силовою установкою і акумулятором на 14,9 кВтг. Його ємності достатньо для забезпечення 70 км шляху. У другому — силова установка така ж, а ось акумулятор став більшим — 29,8 кВтг. Запас ходу — 130 км.

Залежно від версії за Ranger XP Kinetic просять від 25 до 30 тисяч доларів.

slider_image_195356
slider_image_195357
slider_image_195358
slider_image_195359
slider_image_195360
slider_image_195361
slider_image_195362
slider_image_195363

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз