Водородный кроссовер Lexus – пар вместо выхлопа и 600 км запаса хода

К 2020 году может появится первый водородный кроссовер Lexus, который будет абсолютно безвреден для экологии и сможет без дозаправки проезжать до 600 км пути.

По данным европейского подразделения Лексус, водородный кроссовер Lexus может получить модифицированную силовую установку от Toyota Mirai. Последняя считается первой серийной машиной на водороде.

17dffc531f1800b0e972b5233a91c9448ab54c94

 

 

 

Toyota Mirai оборудована электродвигателем мощностью 153 силы, который получает энергию в результате химической реакции между водородом и кислородом. Разгонная динамика водородной Тойоты довольно скромная – 9,6 с до 100 км в час, но запас хода внушительный – почти 500 км.

По предварительным данным, водородный кроссовер получит 300-сильную установку и будет динамичней седана Тойота. Запас хода может составить 600 км.

К слову, цена Toyota Mirai – 57,5 тыс. долларов. В случае серийного производства SUV на водороде, его стоимость будет на уровне 70-80 тысяч долларов.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

 • Володимир Завірюха

  В майбутньому Росія окрім нафти і газу по нових трубопроводах буде іше і воду експортувати із Сибірських рік.А вУкраїні уже нехватка води ,особливо в особливо майданутих регіоках Заходу……А зомбануті можуть кричати що Путін шантажує західний світ перекриттям води……як газу.

  • Виталий

   Кто о чем, а голый про баню!

   • Володимир Завірюха

    На даний момент в Галичині це серьозне питання.Тому що відколи вигнали з України москальського діда Мороза і його внучку кацапку Снігурочку ,то сніг перестав падати і засуха началась.В криницях Львівщини і Тернопільщини катастрофічна нехватка води.А так як голодному сниться їда то прагнучому вода.Помитися нема моливості ,бо насоси в криницях води не качають.

    • mavr

     Стаття про АВТО. До чого тут вбіса твоя вода і москалі??? Вже й.бнулися зі своєю політикою, пхають її куди треба і не треба. Шо ти ниєш тут? Або йди працюй, як папа Карло, або вали за бугор, де давно вже половина Львівщини і Тернопільщини, там платять більше. А від оцього твого скиглення в коментах вода в криницях не з’явиться.

     • Володимир Завірюха

      Так я давно і живу в Брно в Чехії як мені в Україні казали що я жеру український хліб,зараз жеру ліпший не український.А тобі бажаю як тут кажуть вали в Україну ,її будувати як Папа Карло.Чим менше українського смороду в Чехії тим кращі зарплати,це доказана аксіома.

     • mavr

      Аххахахах!!!! Та вже одразу Сідней писав би! хаха, я не можу, троль жалюгідний))) Живе в “чехії” а так хвилюється за криниці Львівщини ахах))

    • Виталий

     Сходи к врачу, он тебя заждался! С головой у тебя явно проблемы, чмо пропутинское!

     • Володимир Завірюха

      Може проТрампівське ,а чмо це ті хто за Парашу Парашенки.

 • Rem

  Вірити Путіну можуть лише неадекватні люди : маргінали, “совки”, комунофашисти, сепари та зазомбовані путіноїди. Тим паче не можна вірити шизоїдним мріям путіноїдів щодо російських водогонів до інших країн світу. Якщо колись до цього дійде замовлення, то цього жахливого колосу на глиняних ногах на картах світу вже не буде. Майже всі російські ріки забруднені набагато гірше, ніж українські. Тому за якістю може підійти лише вода з Крайнього Сибіру.
  Але собівартість інфраструктури зробить таку воду дорожче за олію. Щодо західних регіонів України, то вони завжди були локомотивом величезного потягу на ім’я Україна, деякі вагони якого були настільки виснажені радянської імперією, що на очах розвалюються на шляху до світової цивілізації. За це “майданутим” треба лише всіляко дякувати та поважати.