Цей спеціалізований автомобіль «Київводоканал» віднедавна використовує для проведення реагентних робіт. Машина привертає увагу своїм оригінальним кузовом, виготовленим вітчизняним підприємством Polycar. Третина надбудови - це пасажирський відсік на чотирьох осіб, в якому крім сидінь встановлені столик, переговорний пристрій для зв'язку з водієм, опалювач і шафка для речей.
Далі на шасі розміщена двосекційна цистерна з нержавіючої сталі об'ємом 2,15 м куб.. А навколо неї знаходяться технологічні відсіки з підйомними кришками; зокрема, в кормі є відсік для насоса, для якого встановлено автономний опалювач.

Дуже цікаве й повнопривідне шасі цього спеціалізованого автомобіля - ISUZU NPS75, поставлене компанією «Комтранскомплект». Воно має вантажопідйомність 4405 кг і розраховане на повну масу 7500 кг. В якості силового агрегата використовується 5,2-літровий турбодизель потужністю 155 к. с. з максимальним крутним моментом 419 Нм при 1600 об/хв. Застосовується механічна, 5-ступенева КП та 2-ступенева роздавальна коробка.
-
Подія 12 липня 2026 21:00Як у Львові виготовили мікроавтобус із пластиковим кузовом (ФОТО) -
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу