Mercedes-Benz Sprinter третього покоління дебютував на українському ринку восени минулого року і вже встиг набриднути на дорогах у цікавих виконаннях. Нещодавно машини одягли в броню на українському підприємстві Reform, яке спеціалізується на інкасаторських автомобілях
Ще 27 червня з'явилася інформація про те, що 12 інкасаторських машин на шасі Sprinter 316 CDI поповнили автопарк ПриватБанку.
Однак це були машини попереднього покоління. Тепер же до них приєдналися «спринтери» третьої генерації - Sprinter 416 СDI.

Найімовірніше, вони також оснащені спеціальним інкасаторським сейфом, що унеможливлює доступ до цінностей інкасаторів під час руху на маршруті.
Планується, що до кінця року в цей банк надійде ще 80 таких машин. А загалом упродовж трьох років планується оновити 240 авто. Зазначимо, що весь автопарк «ПриватБанку» налічує 423 інкасаторських автомобілі.
-
Подія 12 липня 2026 21:00Як у Львові виготовили мікроавтобус із пластиковим кузовом (ФОТО) -
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу