Цей тривісний мікроавтобус, який створило на базі Volkswagen T4 німецьке кузовне ательє Kutsenits, на київських дорогах працює вже не перший рік. Сьогодні машини цього типу, прикрашені логотипом Party Bus, почали потрапляти на очі дедалі частіше.
В умовах пандемії коронавірусу столичні нічні клуби перейшли на усічений графік роботи. А з 19 грудня і зовсім заборонили проведення новорічних корпоративів у ресторанах і кафе. Тому альтернативою для святкових заходів можуть служити т. зв. Party Bus. Ці автобуси, переобладнані в нічні клуби на колесах — зі шкіряними диванами, танцполом і світломузикою.
Цей Party Bus на шасі Volkswagen T4 називається Avatar і розрахований на 17 осіб. Подібні автобуси ще недавно можна було зустріти в ролі маршрутних таксі, причому не тільки в Києві.

Сьогодні Party Bus можна замовити на будь-який смак — розміром із повноцінний 12-метровий міський автобус MAN або Van Hool; ба більше, донедавна на столичних дорогах зустрічалася навіть розважальна "гармошка" на базі зчленованого Ikarus 280.
https://youtu.be/akQldc77kew
-
Подія 18 січня 2026 20:00Як у Львові розробили автобус на базі вантажівки IFA -
Подія 02 січня 2026 19:00Як Chrysler вивів на ринок гідного конкурента серед компактних авто -
Подія 06 грудня 2025 17:00Як у Європі з'явилися перші передньопривідні автомобілі від Chrysler