Під час літніх канікул, із 1 липня до 31 серпня, традиційно призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, яка запроваджена тільки на час навчального року. Натомість учні можуть скористатися пільговими умовами – знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту.
Придбати пільговий проїзний можна:
• у застосунку Київ Цифровий;
• у терміналах самообслуговування;
• на сайті КП «ГІОЦ»;
• у застосунку EasyPay.
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:
• 325 грн – безлімітний проїзний на місяць;
• 162,50 грн – безлімітний проїзний на другу половину місяця;
• 72,50 грн – проїзний на 46 поїздок на місяць;
• 97,50 грн – проїзний на 62 поїздки на місяць;
• 143,75 грн – проїзний на 92 поїздки на місяць;
• 192,50 грн – проїзний на 124 поїздки на місяць.
Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується.
Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.
-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу -
Подія 18 січня 2026 20:00Як у Львові розробили автобус на базі вантажівки IFA