
Томас Інгенлат повернувся до Volvo Cars на посаду шеф-дизайнера
Шведська компанія Volvo Cars анонсувала повернення на посаду шеф-дизайнера Томаса Інгенлата. Один з найвпливовіших дизайнерів в історії компанії повернеться на свою посаду, яку він обіймав з 2012 по 2017 рік. З 1 лютого цього року Томас Інгенлат увійде до складу виконавчого керівництва та відповідатиме за глобальний дизайн Volvo Cars.
«Я радий повернутися до Volvo Cars. Дизайн є основою того, що є Volvo. Я з нетерпінням чекаю на можливість тісно співпрацювати з командами по всій компанії, розробляючи автомобілі, які будуть унікальними, актуальними та відповідатимуть бренду Volvo», – коментує Томас Інгенлат.

Раніше Томас Інгенлат обіймав посаду старшого віцепрезидента з дизайну у Volvo Cars, де він відіграв центральну роль у формуванні сучасної скандинавської дизайнерської ідентичності компанії та затвердженні дизайну як визначального елемента бренду. Останнім часом, як генеральний директор Polestar, він керував створенням орієнтованого на дизайн бренду електромобілів з відмінними характеристиками, реалізуючи прогресивні ідеї в серійних автомобілях на конкурентному ринку.

«Дизайн – одна з сильних сторін Volvo Cars, і він продовжуватиме відрізняти нас, формуючи майбутнє преміальної електричної мобільності, – каже Хокан Самуельссон, генеральний директор Volvo Cars. – Томас Інгенлат зміцнить наше лідерство в галузі дизайну завдяки своєму досвіду та баченню, гарантуючи, що ми продовжимо створювати автомобілі, які відображають наші цінності та знаходять відгук у клієнтів у всьому світі».

Ніколас Гроненталь, який був шеф-дизайнером після відходу Інгенлата і до його повернення, отримав призначення на посаду керівника відділу дизайну у Північній та Південній Америці.
















