Під час чергового бою з російськими окупантами захисникам Миколаєва вдалося «віджати» броньовик «Тигр». Автомобіль дістався нашим військовим з електронікою, що повністю працює, і комплектом боєприпасів.
Першим його обкатав мер міста Віталій Кім, а потім передав його на баланс патрульної поліції. На «Тигр» нанесли українську символіку та відповідний напис. Тепер бойова машина з кулеметом і боєкомплектом стане допомагати правоохоронцям захищати місто-герой.

"Важкі часи потребують важких пріусів", - написав на своїй сторінці у Facebook перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Статті по темі
-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу