Трофейний броньовик послужить патрульній поліції Миколаєва

11 березня 2022, 19:07
Трофейний броньовик послужить патрульній поліції Миколаєва

Під час чергового бою з російськими окупантами захисникам Миколаєва вдалося «віджати» броньовик «Тигр». Автомобіль дістався нашим військовим з електронікою, що повністю працює, і комплектом боєприпасів.

Першим його обкатав мер міста Віталій Кім, а потім передав його на баланс патрульної поліції. На «Тигр» нанесли українську символіку та відповідний напис. Тепер бойова машина з кулеметом і боєкомплектом стане допомагати правоохоронцям захищати місто-герой.

"Важкі часи потребують важких пріусів", - написав на своїй сторінці у Facebook перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз