Якщо на українському ринку в сегменті паливних транспортних засобів спостерігається спад продажів, то попит на електромобілі, навпаки, продовжує зростати.
Лише у серпні, як повідомляє «Укравтопром», на український облік поставили 1489 машин на електротязі, що майже вдвічі більше, ніж роком раніше. Як і раніше, великим попитом серед українців користуються легкові електрокари. Їх у поточному місяці зареєстрували 1397 одиниць (152 нових та 1245 з пробігом).

Комерційні машини з електроприводом у звітньому періоді поставили на облік 92 одиниці. Найбільш затребуваною моделлю в цьому сегменті, як і раніше, є Renault Kangoo Z.E. За місяць українські номери отримало 40 електрокарів цієї моделі.
У легковому сегменті найбільш затребуваними були:
- Nissan Leaf - 297 реєстрацій;
- Volkswagen ID.4 – 154 реєстрації;
- Volkswagen е-Golf – 150 реєстрацій;
- Renault Zoe – 97 реєстрацій;
- Tesla Model 3 – 60 реєстрацій.
-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу