Міністерство цифрової трансформації звернулося до жителів України з проханням допомогти нашим бійцям позбавити російських окупантів зв'язку. Для цього необхідно повідомити за допомогою чат-бота «єВорог» про місцезнаходження комплексів зв'язку Редут-2УС.
Установка РЕДУТ - 2УС забезпечує побудову закритого бездротового зв'язку, через який користувачі обмінюються інформацією, зокрема отримують і передають команди. Тому знищення таких комплексів дуже важливо. Адже це дасть змогу перервати зв'язок між командуванням і рядовим складом.

"Якщо ви помітили такий комплекс, негайно повідомляйте про його геолокацію в Telegram-бот. Тільки за два дні українці надіслали в чат 33 геолокації Редут-2УС. Наша команда вже передала цю інформацію військовим. Також продовжуйте відправляти всі інші кадри окупантів і ворожої техніки. Ставайте таємними агентами ЗСУ, тільки не забудьте подбати про власну безпеку, коли фотографуєте ворожу техніку", - йдеться в повідомленні.

-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу