У «Дії» з'явився сервіс купівлі та продажу автомобілів

13 жовтня 2023, 11:00
У «Дії» з'явився сервіс купівлі та продажу автомобілів

Новий корисний сервіс для автомобілістів з'явився у мобільному додатку держпослуг «Дія». Йдеться про купівлю та продаж авто онлайн.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів на Міжнародному економічному форумі в Києві, що запущено бета-тестування цієї послуги. Вона дозволяє купити та продати машину без центру МВС, всього в пару кліків у мобільному додатку.

«Зараз у бета-тестування запущено можливість купити, продати автомобіль у «Дії». Без центру МВС, без послуг «бігунків», які пропонують купити місце у черзі. За допомогою кількох кліків можна продати автомобіль у «Дії», - сказав Федоров.

Раніше повідомлялося, що для того, щоб оформити угоду, обом сторонам потрібно буде авторизуватися на онлайн-майданчику та заповнити договір. Після внесення даних, документ автоматично відправиться до СЦ МВС. Там його перевірять співробітники по базах та реєстрах, а потім винесуть рішення. Якщо воно позитивне, продавець і покупець додають до документа електронні підписи, і договір купівлі-продажу вважається дійсним.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Найдешевший електромобіль Suzuki приїде до Європи
    Новинка 15 липня 2026 19:00
    Найдешевший електромобіль Suzuki приїде до Європи
    Японська компанія Suzuki планує вийти у новий для себе сегмент надкомпактних та доступних електромобілів на європейському ринку. Серійна версія торішнього концепт-кара Vision e-Sky вийде за межі Японії та з'явиться на дорогах Старого Світу та Великої Британії навесні 2027 року. Модель покликана скласти пряму конкуренцію європейським сітікарам нової хвилі. Новинка виявиться помітно меншою за хетчбек Suzuki Swift, довжина якого становить 3860 мм. Розміри серійного електромобіля суворо відповідатимуть японським стандартам кей-карів: довжина кузова становитиме лише 3395 мм. Очікується, що конвеєрний варіант практично повністю збереже дизайн концепту, за винятком стандартних дзеркал заднього виду, традиційних дверних ручок та злегка зміненої пластики бамперів. Керівник британського підрозділу Suzuki Девід Кітлі зазначив, що цей сітікар А-класу має життєво важливе значення для бренду та відкриває перед маркою абсолютно нові ринкові перспективи. Офіційні технічні параметри єдиного електродвигуна та ємність батареї наразі тримаються в секреті. Проте для концепту Vision e-Sky був заявлений скромний, але цілком достатній для міста запас ходу – понад 270 км на одному заряді. Для порівняння, його потенційні конкуренти демонструють схожі цифри: Renault Twingo E-Tech проїжджає до 263 км за циклом WLTP, а японський співвітчизник Honda Super-N – близько 206 км.Головним козирем новинки стане її вартість. На європейському ринку ціна електрокара утримається на позначці до 23 000 євро, що ставить його в один ряд із електричним Twingo. При цьому Suzuki доведеться конкурувати й зі ще бюджетнішими гравцями, такими як оновлений Dacia Spring вартістю від 18 800 євро та майбутній серійний хетчбек на базі концепту VW ID.Every1, який орієнтований на цінник у 20 000 євро.Довідка «АЦ»Японський сегмент кей-карів (машин завдовжки до 3,4 м та потужністю до 64 к.с.) від самого початку створювався як суто внутрішній продукт із податковими пільгами для перенаселених міст Японії, де Suzuki історично утримує лідерство разом із Daihatsu. Експорт кей-карів до Європи – явище рідкісне, проте комерційний успіх електричного сітікара Dacia Spring (Renault City K-ZE) довів європейським автовиробникам, що покупцям у мегаполісах необхідні ультракомпактні та дешеві електричні машини, навіть якщо їхній запас ходу ледь перевищує 200 км.
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз