З кожним роком автомобілів на дорогах України та світу в цілому стає більше. Незважаючи на посилення контролю за шкідливими викидами транспортних засобів з ДВЗ, вони завдають шкоди навколишньому середовищу – особливо це помітно в містах. У зв'язку з цим у багатьох країнах почали відзначати Всесвітній день без автомобіля. Долучився до цієї традиції і Київ.
Сьогодні, 22 вересня, водіям пропонують відмовитися від використання особистого автомобіля і пересісти на більш екологічний вид транспорту. Наприклад, на велосипеди або електросамокати. Також як альтернативу киянам пропонують громадський транспорт.

Щоб привернути більше уваги до Європейського тижня мобільності, Департамент транспортної інфраструктури запустив інтернет-марафон. Щоб узяти в ньому участь, необхідно зробити фото, як ви пересуваєтеся пішки, на велосипеді чи громадському транспорті і опублікувати знімок в соцмережі з хештегом #kyivmobilityweek. Таким чином кожен житель і гість столиці зробить крок до поліпшення екологічної ситуації в Києві.
https://www.youtube.com/watch?v=VZZVIs0rLkE&feature=emb_logo
-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу