У Росії автомобілі потрапили до списку забороненого імпорту

11 березня 2022, 09:15
У Росії автомобілі потрапили до списку забороненого імпорту

Уряд Росії вдається до найнесподіваніших способів виправити ситуацію з дефіцитом товарів на тлі відходу з країни всіх світових компаній. Як повідомляється, у списку заборонених до вивезення опинилися навіть легкові автомобілі іноземних марок, зокрема гоночні моделі.

Також не можна вивозити мотоцикли, велосипеди та мопеди. Єдиний виняток зроблено для автобусів місткістю від 10 місць. І, звичайно ж, не йдеться про товари російського виробництва.

Заборона діятиме до кінця 2022 року і не стосується транспорту, який вивозять до Білорусі, Казахстану, Вірменії, Киргизстану, а також Абхазії та Південної Осетії.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Розкрито подробиці про новий VW ID.Era 8X
    Новинка 12 червня 2026 17:00
    Розкрито подробиці про новий VW ID.Era 8X
    Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT) розсекретило зовнішність і технічні параметри нового кросовера Volkswagen ID.Era 8X. Великогабаритна новинка німецького бренду створена спеціально для китайського ринку і є послідовним гібридом із бензиновим подовжувачем ходу.Візуально ID.Era 8X практично повністю копіює флагманський кросовер 9X, відрізняючись лише трохи меншими габаритами. Довжина новинки становить 5020 мм, ширина — 1997 мм, висота — 1750 мм, а колісна база дорівнює 2970 мм. Екстер'єр автомобіля примітний суцільною світлодіодною смугою на всю ширину передньої частини, вертикальними блоками фар головного світла, а також глянсово-чорною радіаторною решіткою з активними заслінками.Усі чотири заплановані модифікації кросовера оснащені 1,5-літровим бензиновим турбомотором, який не пов'язаний із колесами, а працює виключно в режимі генератора для підзаряджання батареї. Базова версія отримала електромотор потужністю 295 к.с. (220 кВт) та акумулятор ємністю 51,1 кВт·год, що забезпечує до 275 км чистого електричного ходу. Топові модифікації комплектуються батареєю на 65,2 кВт·год, що дає змогу проїхати на одній електротязі до 345 км. Офіційна презентація моделі та запуск продажів очікуються наприкінці року.Довідка «АЦ»Використання ДВЗ у якості бензогенераторів зараз переживає справжній бум у Китаї. Німецькі автовиробники змушені підлаштовуватися під цей локальний тренд. Для Volkswagen це єдиний спосіб витримати жорстку цінову та технологічну конкуренцію з боку місцевих брендів на кшталт Li Auto та BYD, які масово випускають подібні гібриди. На ринках Європи та США такі модифікації від VW поки офіційно не представлені.
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз