Збройні сили України продовжують знищувати російську армію, яка вторглася на територію нашої країни 24 лютого цього року. За ці дні українські захисники перетворили на купу металу понад тисячу одиниць техніки орків.
Цього разу артилерійському підрозділу 128-ї окремої гірничо-штурмової Закарпатської бригади вдалося розстріляти понтонну переправу окупантів. Моменти знищення колони показали на відео. Спочатку на ролику видно місце дислокації російської техніки, яку намагалися замаскувати між деревами. Потім показано наші позиції, а за кадром чути команду «вогонь». Після неї артилерія накриває ворога із реактивних систем залпового вогню «Град».

Судячи з останніх кадрів, знятих з дрону, ворожу колону повністю знищено. Її просто зрівняли із землею. Разом із технікою знищено й більшу частину екіпажу.
«Робота 128-ї бригади як завжди філігранна! Б'ємо ворога так, що від «другої армії світу» аж дощ летить!», - йдеться у повідомленні.
-
Ралі 24 червня 2026 20:00TELEMART RX визначить Чемпіона України -
Дороги 24 червня 2026 18:00Автобуси великої місткості зможуть перетинати пункт пропуску “Дяківці – Раковець” -
Новинка 24 червня 2026 17:00Fiat представляє новий фургон Doblo EasyPro