DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT – від 1 130 000 гривень*

Цього літа вирушай у незабутні подорожі та прокладай свої власні маршрути разом із Discovery Sport.

Discovery Sport з найвищим рівнем комфорту доставить вас до найбільш віддалених куточків та небачених захоплюючих пейзажів.

Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання на моделі Discovery Sport від 1 130 000 гривень*.

На автомобілі на складі в Україні вартість Discovery Sport від 1 115 000 гривень**.

Дізнатися більше про Discovery Sport

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до нашого автосалону.

* Вартість автомобіля вказана для моделі Land Rover Discovery Sport у комплектації S із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнаннята з врахуванням спеціальних умов. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості відповідного автомобіля в стандартній комплектації в наявності. Розмір знижки станом на 24.05.2017 року становить 176 100 гривень, еквівалентний 6 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 24 травня до 30 червня 2017 року.

* Термін дії спеціальних умов з 1 по 31 травня 2017 року. Вартість автомобіля вказана для моделі Land Rover Discovery Sport у базовій комплектації S із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в базовій комплектації на автомобілі в замовлення. Пропозиція дійсна за умови підписання контракту на покупку автомобіля до 31 травня 2017 року. Розмір знижки станом на 01.05.2017 року становить 173 700 гривень еквівалентний 6 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/.

** Вартість автомобіля вказана для моделі Land Rover Discovery Sport у пакетній комплектації S із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 із урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в базовій комплектації на автомобілі в замовлення. Розмір знижки станом на 01.05.2017 року становить 173 700 гривень еквівалентний 6 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.