На новому КІА вирушай до РИМу! АКЦІЯ ТРИВАЄ!

Нагадуємо, що в Автомобільному центрі Київ* триває приголомшлива акція"

Кожен власник новенького автомобіля КІА, який був придбаний в Автомобільному центрі Київ у період з 09.12.2017 по 28.02.2018, автоматично бере участь в розіграшу путівки** до РИМу від нашого партнера – туристичної компанії ГАМАЛІЯ***. Також переможець акції додатково отримає вхідні квитки на двох до Собору Святого Петра та музеїв Ватикану.

Розіграш путівки відбудеться 3 березня 2018 року на території Автомобільного центру Київ, за адресою: м. Київ, проспект С. Бандери, 22. На початку березня консультанти продажу зв’яжуться з усіма учасниками акції та запросять їх на івент, під час якого відбудеться оголошення результатів акції, а переможець отримає путівку.

 Не прогав можливість провести незабутній вікенд у РИМі!

Детальнішу інформацію про акційну пропозицію можна дізнатися у консультантів відділу продажу KIA за телефоном::

(044) 500-6005

(вартість дзвінка згідно тарифів Вашого оператора зв’язку)

*Автомобільний Центр Київ – Філія «Автомобільний центр Київ» АТ «Українська автомобільна корпорація»,  є офіційним дилером автомобілів KIA в Україні. Один із найкращих та найбільших 3S-центрів української столиці, що включає: продаж автомобілів, сервісне та гарантійне обслуговування, та продаж запасних частин.   Автомобільний центр Київ пропонує своїм клієнтам познайомитися з розмаїттям автомобілів KIA, відпочити у лаундж-зоні, насолодитися чашкою ароматної кави, для дітей створено дитячу ігрову зону. Автомобільний Центр Київ чекає відвідувачів у будь-який день тижня з 9.00 до 20.00 години, за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 22.

**Під путівкою мається на увазі  проживання в Римі, в готелі «Michelangelo» (з колекції світової мережі «Starhotels») протягом 4 днів та 3 ночей. Номер на двох осіб включно з сніданки-buffet. Додатково надаються вхідні квитки до Собору Святого Петра і музеїв Ватикану.

***  Компанія «Гамалія» створена в 1991 році і є першопрохідцем в світі подорожей на українському туристичному ринку. «Стиль.

Надійність. Професіоналізм »- незмінний девіз  компанії вже понад чверть століття. Будучи членом Міжнародної асоціації повітряного

 транспорту (IATA), компанія « Гамалія» може  забронювати квиток будь-якої авіакомпанії України та світу, запропонувати найбільш

зручні варіанти стикувань, проконсультувати з усіх питань авіаперевезень. Високий професіоналізм фахівців, глобальні дист

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.