Знижка на повне полірування автомобіля та нанесення захисного покриття!

Автосалон Nissan ВіДі-Санрайз підготував для Вас привабливу акційну пропозицію, яка покликана дати Вам можливість отримати якісний сервіс за прийнятною ціною!

У період з 14.06.2017 по 31.08.2017 для Вас діє:

•             Знижка 25% на повне полірування автомобіля та нанесення захисного покриття

Цех кузовного ремонту Nissan ВіДі-Санрайз оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє виконувати високоякісний ремонт будь-якої складності.

Оформити Запис на СТО – http://nissan-vidi.com.ua/service/order/

За більш детальною інформацією звертайтесь до консультантів кузовного центру Nissan ВіДі-Санрайз за телефоном (044) 507 00 07 або безпосередньо за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а, с.Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна.

Ласкаво просимо!

*Знижка діє на послуги повного полірування автомобіля та нанесення захисного покриття і складає 25 % від попередньої ціни послуги і не росповсюджується на витратні матеріали, які будуть використання при наданні відповідних послуг. Дані знижки не сумуються з іншими акційними пропозиціями, та за умовами Акції бали по Бонусній програмі лояльності «ВіДі Автосіті» на картки клієнтів не нараховуються. Термін дії знижки: з 14 червня по 31 серпня 2017 року в ТОВ «ВіДі-Санрайз» за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а, Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна. Для отримання більш детальної інформації про надання знижок звертайтесь до консультантів Відділу кузовного сервісу за телефоном (044) 507 00 07 (Вартість дзвінків згідно тарифів операторів зв’язку).

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.