<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

На ЗАЗіі підтвердили приїзд гостей із Mercedes-Benz

Autocentre null
Autocentre
Apr 13 02:11 PM

Днями ЗМІ активно тиражували інформацію про те, що представники Mercedes-Benz приїжджали на огляд ЗАЗ. Ці чутки негайно викликали бурхливі обговорення в соцмережах, висуваючи різні припущення.

Як обіцяв «Автоцентр», ми дізналися з перших вуст, чи справді німці відвідували Запорізький автозавод, і якщо так – з якою метою. У корпорації «УкрАВТО» підтвердили цю інформацію, але закликали не сприймати її як сенсаційну, оскільки корпорація співпрацює з Daimler понад двадцять років.

У прес-службі української автомобільної корпорації зазначили, що «візит має партнерський характер ознайомчого змісту». Однак, якщо зазирнути в минуле, можна згадати славні часи, коли на ЗАЗ здійснювалося великовузлове складання Mercedes-Benz E-класу. Хоч це було давно (ще за Леоніда Кучми), в теорії це може означати відновлення виробництва Мерседесів в Україні. У корпорації відзначають, що «поки що рано говорити про конкретні проекти».

Завантаження...