<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Піді Львовом може з'явитися новий автозавод

Autocentre null
Autocentre
Feb 9 09:57 PM

Великий німецький автовиробник розглядає можливість побудувати завод із виробництва комплектуючих у Львівській області. Про це під час наради заявив голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка.

Саму компанію поки що не називають, але, за словами Олега Синютки, новий завод  випускатиме ремені безпеки для авто. Він може почати працювати вже у 2018 році і створить 2000 нових робочих місць.

Подо Львовом может появиться новый автозаводНаприкінці лютого німецькому інвестору представлять варіанти земельних ділянок під підприємство. Крім того, голова Львівської ОДА пообіцяв всіляко сприяти будівництву заводу і допомогти з оформленням необхідної документації.

Цілком можливо, що в разі успішної реалізації проекту одним заводом справа не обмежиться. У Львівській ОДА стверджують, що інвестори говорять про створення в області цілого промислового кластера з персоналом в 5000 осіб. Зокрема, йдеться про будівництво підприємства з виробництва автомобільних подушок безпеки.

Нагадаємо, що це не перший завод автокомплектуючих на Львівщині. У 2016 році у Львові відкрилося підприємство Fujikura.

Завантаження...