Рятувальники навмисне розрізали на частини новий Porsche Panamera

Новий Porsche Panamera розрізали, щоб навчити майбутніх пожежників і рятувальників.

Автомобіль іноземного дипломата заблокував рух трамваїв у Києві

На вулиці Дмитрівській виявився заблокованим рух трамваїв через невдало припаркований автомобіляь із дипломатичними номерами.
беги или умри

Біжи або помри! Україну охоплює смертельно-небезпечна гра для дітей

Батьки будьте пильними, а водії стережіться – в Україні дітей почали втягувати в смертельно-небезпечну гру «Біжи або помри»! Співробітники поліції України розповіли про суть цього жахливого явища і дали поради, як можна уникнути біди.
dtp

Волонтери звинувачують МВС у брехні

Група осіб, яким небайдужий стан аварійності на українських дорогах, звинувачує управління МВС у наданні неправдивих даних.
prestupleniya

Авто на іноземних номерах стають учасниками злочинів

Один з керівників Патрульної поліції заявив, що автомобілі на іноземній реєстрації дедалі частіше стають учасниками злочинів.
превышение скорости

Не жени! Як перевищення швидкості позначається на гальмівному шляху

Швидка їзда дарує багатьом відчуття переваги, п'янить і захоплює, дозволяючи отримати шалений сплеск адреналіну в крові. Але нерідко така безпечність закінчується сумно, а іноді й трагічно. Хочете знати, як сильно позначається перевищення швидкості на гальмівному шляху?
превышение скорости

Не жени! Перевищення швидкості – ворог гальмівного шляху!

Досвідчені водії добре знають, що бувають випадки, коли від ДТП часто відділяють буквально частки секунди. Автомобіль, що рухається швидко, не може миттєво зупинитися і перевищення швидкості – ворог безпечного гальмівного шляху
превышение скорости

Не жени: як впливає перевищення швидкості на тяжкість ДТП

Швидка їзда – один із найпоширеніших видів порушень ПДР. На жаль, чимало водіїв не замислюються про можливі ризики перевищення швидкості та ступеня її впливу на тяжкість наслідків у разі виникнення ДТП.
превышение скорости

Не жени! Якими наслідками загрожує перевищення швидкості

Загальновідомо, що перевищення швидкості руху – одна з головних причин ДТП у всьому світі і в Україні зокрема. Якими наслідками загрожує їзда з вітерцем?

Сервисные центры МВД начали выдавать международные водительские права

Водительское удостоверение международного образца стоит 34 гривны и действует 3 года.
- - р е к л а м а - -