<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Як українці складатимуть на права з 1 липня

Autocentre null
Autocentre
Jun 29, 2017 01:30 PM

Головний сервісний центр МВС представив тести на знання правил дорожнього руху нового зразка. Іспити на права щодо них почнуть складати вже з 1 липня.

Нові запитання щодо ПДР розробляли протягом кількох місяців. Їх зміг оцінити кожен охочий, адже завдання винесли на громадське обговорення.

Как украинцы будут сдавать на права с 1 июля

Загалом підготовлено понад 2000 запитань. Їх оновили з урахуванням сучасних реалій. Основний акцент зробили на практичних навичках, необхідних для керування авто. Також запитання згруповані за категоріями, тому той, хто бажає отримати права категорії В, більше не відповідає на запитання щодо влаштування автобуса або вантажівки.

Как украинцы будут сдавать на права с 1 июля

Новий тест з Правил дорожнього руху, як і раніше, охоплюватиме 20 запитань, але тепер їх підбере комп’ютерна програма рандомним шляхом. На його проходження виділять 20 хвилин. 10 запитань буде присвячено ПДР України, по 4влаштуванню транспортних засобів та безпеки руху, ще 2 – першій медичній допомозі.

Как украинцы будут сдавать на права с 1 июля

Із 1 липня всі запитання будуть у відкритому доступі. Крім того, громадяни зможуть пройти тест онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС.

Завантаження...